18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Milli Reasürans da Sigorta Fuarı’nda!

Milli Reasürans, 3-5 Mart 2022 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’ne katılıyor. Genel müdür Fikret Utku Özdemir ’in konuşmacı olarak yer alacağı fuarda Milli Reasürans bir de sergi düzenliyor.  

Türkiye’de ilk kez 3-5 Mart 2022 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi, sigorta sektöründen birçok kesimi bir araya getirecek. Sektörün değerli isimlerinin farklı konularda düzenlenecek panellerde konuşmacı olarak yer alacağı fuarda, Milli Reasürans genel müdürü Fikret Utku Özdemir “İklim Değişikliği ve Katastrofik Riskler” konulu panele konuşmacı olarak katılacak.  

Fuarda ayrıca Milli Reasürans tarafından oluşturulan ve Türkiye’de Sigortacılığın Doğuş Evresi (1850-1925), Cumhuriyet Türkiye’sinde Reasürans Tekelinin Başlangıç Evreleri (1925-1939), Türkiye’de Sigorta Sektöründe Ulusal Kimlik (1939-1960), Dış Piyasalara Açılma Dönemi (1960-1980) ve Çağdaş dönem; Günümüzde Millî Reasürans (1980-…)  dönemlerinden belge ve fotoğrafların sergileneceği “Millî Reasürans Zaman Tüneli ile ziyaretçiler sigorta sektörü ve Milli Reasürans’ın geçmişten bugüne uzanan tarihine tanıklık etme imkânı bulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER