18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Kısa süreli TSEV eğitimleri için kayıtlar açıldı

TSEV’in eğitim programları kapsamında önemli bir yer tutan Kısa Süreli Eğitim Programları 2022 yılının ikinci çeyreğinde de online olarak planlandı.

TSEV’in eğitim programları kapsamında önemli bir yer tutan Kısa Süreli Eğitim Programları 2022 yılının ikinci çeyreğinde de online olarak planlandı. Deneyimli eğitmen kadrosuyla oldukça ilgi çeken ve ihtiyaçlara yönelik planlanan bu eğitimler sigorta sektörü çalışan ve adaylarıyla birlikte pek çok kişinin gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bunun yanı sıra TSEV, yeni yıl ile birlikte yeni eğitimler de sunmaya devam edecek.

TSEV’den yapılan açıklamada kısa eğitim programlarının üçer aylık dönemler şeklinde planlandığını belirtilerek, “İkinci üç ayın eğitimleri web sitemiz üzerinden kayda açılmıştır. Katılımcılara teknik eğitimlerin yanında kişisel gelişim eğitimleri de sunulmaktadır ve her eğitimin sonunda online sertifika hazırlanmaktadır. Detaylı bilgi için tsev.org.tr adresimizi ziyaret edebilir; tüm sorularınız için egitim@tsev.org.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz” denildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER