20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

Vizyon
Sigorta Medya, ülkemizde sigorta bilincinin yaygınlaştırılmasına yönelik yayınlar hazırlayan bir yayın kuruluşudur.

Ülkemizde sigortanın önemi, ne yazık ki gelişmiş ülkelerdeki gibi bilinmemektedir. Zorunlu sigortaların çok daha fazla rağbet gördüğü ülkemizde sigorta, bir ihtiyaç olmakla beraber henüz şirketlerce pazarlanan bir olgudur. Sigorta Medya hazırladığı yayınlar ile hem sigortalılara hem de sektör temsilcilerine yönelik hizmet vermektedir.

Özel sigortalar bir gelişmişlik göstergesidir. Ülkenin zenginliği ile birlikte artan değerlerin sigortalanması gerektiği de bir başka gerçektir. Her geçen yıl özel sigortalara olan ilgi artmaktadır.  Sigorta Medya’nın vizyonu, bu bilinç seviyesini en üste taşımak;  sigortalılara ve sigorta yaptırmak isteyen tüketicilere sigortanın önemini en doğru ve yalın biçimde anlatan haberlerden oluşan yayınlar hazırlamaktır. Sigorta Medya’nın en önemli vizyonu ise bütün bu çabaları medya alanında ilkleri hayata geçirerek gerçekleştirmesidir.

Misyon

Hayatımız Sigortalı Dergisi
Şemsiye Dergisi
Sigorta Ekranı

Sigortamedya Yayın Grubu mecralarıdır.

Sigorta Medya mecraları ile otomobil, sağlık, deprem sigortaları, konut sigortaları, tarım sigortaları, yangın sigortaları, hayat sigortaları ve bireysel emeklilik ile ilgili bireysel ve kurumsal sigortalılara bilgi vermeyi misyon edinmiştir. Bunun yanı sıra, sigorta ürünlerini alırken dikkat edilmesi gereken konular, sigorta ürünleri hakkında bilgiler, sigorta şikayetlerinin çözümü konusunda yönlendirici yazılar ve bu konular hakkında tüketici ve sektör yöneticilerinin görüşleri mecralarımızın içeriğini oluşturmaktadır.

İmtiyaz Sahibi : Sigorta Medya Yayıncılık A.Ş.

Genel Yayın Yönetmeni > K. Can KANTAR
can@sigortamedia.com

Hukuk
Arıtürk & Partners Hukuk Ofisi
Ekol Hukuk

MERSİS NO : 
0770039743300014

Adres: Soğanlık Orta Mah. Genç Osman Cad No: 33-1

Kartal – İstanbul

adres-icon      ADRES: Soğanlık Orta Mah Genç Osman Cad No:33-1 Kartal – İstanbul

telefon-icon    TELEFON: 0216 326 83 20

mail-icon    MAİL: info@sigortamedia.com

mail-icon    İLAN: reklam@sigortamedia.com

mail-icon    HABERhaber@sigortamedia.com