18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

RS Otomotiv Grubu, Uluslararası Sigorta Fuarı’nda

Antalya Sigorta Acenteleri Derneği öncülüğünde 3-5 Mart tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’nin sponsorlarından olan RS Otomotiv Grubu, RS Oto Ekspertiz, RS Servis ve RS Boyasız Onarım markalarıyla fuarda yerini alacak. 

RS Otomotiv Grubu, 3-5 Mart 2022 tarihleri arasında, Antalya’da gerçekleştirilecek Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi‘ne RS Oto Ekspertiz, RS Servis ve RS Boyasız Onarım markalarıyla katılacak. 

Konuya ilgili açıklamalarda bulunan RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Kurulduğu günden bu yana sigorta sektörüne önemli katma değerler sağlayan bir şirket olarak, kamu, sigorta şirketleri ve sigorta acenteleriyle ilişkilerin gelişiminde rol üstleneceğine inandığımız Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi‘ne katılım sağlamaktan ve sponsorlarından olmaktan memnuniyet duyuyoruz.” diye konuştu.

12 yılda 3 milyon araç onarımı

12 yılda 3 milyon araca hizmet verdiklerini belirten Ünaldı, “Sadece 5 yılda özel onarım teknikleriyle sigorta sektörüne kazandırdığımız tasarruf oranı 1,2 milyar TL seviyesinde. Şirket olarak kurulduğumuz günden bu yana sigorta sektörüne katma değer sağlıyor, sektörün geleceği için yeni çözüm modelleri üretiyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER