20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Türkiye Sigorta “Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası”

Türkiye Sigorta, gençlerin sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için özel bir ürün hazırladı. 16-25 yaş arasındaki gençlere yönelik kapsamlı bir hizmet sunan Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, mayıs sonuna kadar yüzde 20 indirimle alınabiliyor. 

Türkiye Sigorta, 16-25 yaş arasındaki gençler için özel olarak hazırladığı Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile yatarak ve ayakta tedavi teminatlarının yer aldığı farklı paketlerle gençlerin sağlığını güvence altına alıyor. Şirket ürün kapsamında psikologdan cilt bakımına, spor salonu üyeliğinden yurt dışı eğitim danışmanlığına kadar pek çok hizmeti de ücretsiz sunuyor.

Mayıs ayı sonuna kadar yüzde 20 indirimle sunulan Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası paketini satın alanlar yılda 1 kez ücretsiz olarak cilt bakımı, spor salonu üyeliği, psikolog hizmeti, yurt dışı eğitim danışmanlığı, hukuksal danışmanlık ve izotomi danışmanlığından faydalanabiliyor. Spa kullanımı, kişisel antrenör, zincir fast-food restoranlar, yaz yurt dışı eğitim kampları, uçak bileti ve otel konaklama ve araç kiralama hizmetlerinden de indirimli yararlanabiliyor.

550 kurumda geçerli

SGK ile anlaşmalı, hem Türkiye Sigorta’nın anlaşmalı kurum ağı içerisinde bulunan 550’den fazla sağlık kurumunda hem de belirli limitler dahilinde anlaşmasız kurumlarda geçerli olan ürün, uygun prim ve ödeme imkanlarıyla iki alternatif paketten oluşuyor. Yatarak tedavi; cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, küçük müdahale giderleri, özellikli tıbbi malzeme, evde bakım hizmeti, ameliyat tazminat teminatı, ambulans, motosiklet kazası gibi tedavileri kapsıyor. Ayakta tedavi ise; doktor muayene, tanı amaçlı incelemeler, tahlil ve röntgen, fizik tedavi, yardımcı tıbbi malzeme teminatlarından oluşuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER