20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Doğa Sigorta İstanbul Acenteleri ve aileleriyle Doğafest’te bir araya geldi

Doğa Sigorta, İstanbul Topkapı Üniversitesi Kazlıçeşme Yerleşkesi’nde gerçekleşen festivalde, çalışanlarıyla, İstanbul acenteleri ailelerinin de katılımı ile bir araya geldi.

İstanbul Topkapı Üniversitesi Kazlıçeşme Yerleşkesi’nde,18 Mayıs 2024 Cumartesi günü gerçekleştirilen Doğafest’te, Doğa Sigorta çalışanları ve İstanbul acenteleri, ailelerin de katılımı ile bir araya geldi.

Üniversite öğrencilerinin kurduğu müzik gruplarının sahne alması ile başlayan festival, Ece Seçkin’in muhteşem müzik ve sahne performansı ile devam etti. 

Öğleden sonra gerçekleştirilen barbekü parti ile katılımcılar hem müziğin hem de güzel havanın tadını çıkardılar. Ayrıca, konukların çocukları da oyun alanında farklı oyunlar oynayarak renkli saatler geçirdiler.

Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı ve Genel Müdürü Coşkun Gölpınar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda, yöneticiler birlik ve beraberlik mesajı verirken sektörde 10 yıldır başarı ile var olduklarını ve kurumun, sektörün önemli oyuncuları arasındaki yerini gelecekte de istikrarla koruyacağına inançlarının tam olduğunu belirttiler.

Doğa Sigorta ve İstanbul acenteleri ile aileleri, bu güzel günde çok eğlendiklerini, keyifli vakit geçirdiklerini ve sohbet ederek daha da kaynaştıklarını, bu tarz organizasyonlarda tekrar bir araya gelmek istediklerini dile getirdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER