18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

RS Servis pazar payını yüzde 60’a çıkardı

RS Servis, Anadolu Sigorta’nın ardından Aksigorta ve Türkiye Sigorta’yla imzaladığı Mini Onarım iş birliği ile Mini Onarım hizmetleri pazarındaki Pazar payını yüzde 60’a işbirliği yaptığı sigorta şirketi sayısını da 22’ye çıkardı.

RS Servis sigorta şirketleri ile yaptığı işbirliği anlaşmalarına yenilerini ekledi. Şirket Anadolu Sigorta’nın ardından son olarak Aksigorta ve Türkiye Sigorta ile Mini Onarım’da işbirliği yaparken çalıştığı şirket sayısını 22’ye, Pazar payını da yüzde 60’a çıkardı.

2022 yılında pandemi koşullarına karşın Mini Onarım için Türkiye çapındaki 70 bayisiyle 1 milyonun üzerinde poliçeye hizmet verdiklerini belirten RS Servis Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Çalışkan, “Önce onarım felsefesiyle çıktığımız yolda bize güvenen tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Son dönemde Mini Onarım hizmetine odaklandık ve yenilikçi çözümlerle vites yükselttik” açıklamasını yaptı.

RS Servis’in Operasyon Direktörü Seyfullah Türkmen ise “Zaman içinde tüketicilerin ihtiyaçlarının değişmeye başladığını tespit ettik. Geleneksel Mini Onarım hizmetinin yanında, Yeni Nesil Mini Onarım olarak adlandırdığımız birçok yenilikçi ürünü sigorta şirketi paydaşlarımıza sunarak sektörde ses getirmeye başladık.  Boyasız göçük düzeltme, derin çizik, taş izi onarımı ve tuş takımı restorasyonunu da mini onarım kapsamında sunarak farkındalık yaratıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER