17 Temmuz 2024, Çarşamba
spot_img

Aksigorta İzmir Genel Merkezi’ni açtı

Aksigorta, doğal afetlere karşı coğrafi yedekleme çalışmaları kapsamında alternatif genel merkezlerden biri olarak konumlandırdığı İzmir Genel Merkezi’ni açtı.

Aksigorta, esnek çalışma modelleri kapsamında merkez rollerini şehir bağımlılığından kurtaracak şekilde çoklu merkez yapısının ilk adımı olarak İzmir Genel Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer, Genel Müdür Uğur Gülen, yönetim kadrosu, bölge çalışanları ve acenteler de katıldı. 

Aksigorta İzmir Genel Merkezi’ni doğal afetlere karşı coğrafi yedekleme çalışmalarının bir parçası olarak alternatif genel merkezlerinden biri olarak konumlandırıyor.

Doğal afetler hayatın bir geçeği

“Doğal afetler hayatın bir gerçeği ve her geçen gün daha derinden hissediyoruz” diyen Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, ”Özellikle 6 Şubat depreminden sonra olası İstanbul depremine karşı hazırlıklı olmak için harekete geçtik. Bu kapsamda coğrafi yedeklemenin de ne kadar gerekli olduğunu gördük. İstanbul’daki genel merkezimize ek olarak İzmir’de ve Ankara’da bulunan bölge ofislerimizi Aksigorta’nın alternatif genel merkezleri haline getiriyoruz. İzmir’de hizmete sunmuş olduğumuz yeni genel merkezimiz ile birlikte bu bölgedeki yetenekleri bünyemize daha çok katma imkanı bulacak, acentelerimiz ve müşterilerimiz için daha verimli, üretken ve değer yaratacak bir sigortacılık ekosistemi oluşturmayı sürdüreceğiz. Aksigorta ailesi olarak değerli olanı birlikte korumaya, sigorta sektörünün gelişim yolculuğunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

1 Yorum

  1. Aksigorta şikayet edilen müşterisini maddi manevi zarara uğratan bir kuruluş. Magdurlardan yüzlerce kişiden biri olarak yönetim kadrosu tarafından bu insanlar niye bu kadar şikayet ediyor diye sorulmadan çözümsüz bir yapı içinde devam ediyor. Eski bir aksigortalı olarak hep eski olarak asla bir daha aksigortalı olmam.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER