25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

TARSİM’den İzmir ziyareti 

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Heyeti, Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi’nin yurt genelinde yaygınlaştırılması, üretici ve yetiştiricilerin taleplerinin tespit edilmesi amacıyla İzmir’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

TARSİM Yönetim Kurulu Üyesi ve Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Genel Müdürü Bekir Engürülü, Genel Müdür Yardımcısı Tufan Özel ve beraberindeki heyet, Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi‘nin yurt genelinde yaygınlaştırılması, üretici ve yetiştiricilerin talep ve beklentilerinin tespit edilmesi ve paydaş kurumlarla olan iş birliğinin geliştirilmesi amacıyla İzmir’de temaslarda bulundu.

TARSİM Manisa Bölge Müdürlüğü’ne bağlı iller özelinde sigortanın yaygınlaştırılarak penetrasyon oranının artırılması yönünde yapılabilecek çalışmalar hakkında görüşmeler gerçekleştiren heyet, ziyaret kapsamında, İzmir Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray, İzmir Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Başkanı Dr. Ünal Kaya ve İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin’le de bir araya geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER