15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

Zurich Sigorta “En Yenilikçi Şirket” seçildi


Türkiye’nin en yenilikçi şirketlerinin halka açık oylama ile belirlendiği “Game Changers Türkiye” yarışmasında Zurich Sigorta “Mümkün Kıl“ kategorisinde birinci seçildi.

Yılmaz Yıldız

Zurich Sigorta, MCT Danışmanlık tarafından Pazarlama Zirvesi bünyesinde düzenlenen ve Türkiye’nin en yenilikçi şirketlerinin belirlendiği “Game Changers Türkiye” yarışmasında “Mümkün Kıl” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Zurich  Game Changers ÖdülüPeter Fisk, Burak Tansan, Levent Erden, Fatoş Karahasan ve Salim Kadıbeşegil gibi konularında uzman isimlerden oluşan jüri tarafından yapılan ön inceleme ile şirketler yenilikçi yaklaşımları ve müşteri tecrübesi uygulamaları çerçevaesinde değerlendirildi. Başvurusu olumlu kabul edilen 56 şirketten 16 tanesi bu değerlendirme sonrasında dokuz ayrı kategoride finale kalmaya hak kazandı. Bir süre önce de üst üste ikinci kez olmak üzere “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi“ seçilmiş olan Zurich Sigorta, finallerde finans sektörü ve sigortacılık alanlarından yarışan tek şirket olarak dikkat çekti. Yarışmanın her bir kategorisinde birinci şirket internet üzerinden yapılan halka açık oylama ile belirlendi.

Türkiye çapında fark yaratan ve yenilikçi fikirlere imza atan şirketlerin kıyasıya yarıştığı finalin ödül töreni ise 15. Pazarlama Zirvesi’nin kapanış kısmında yapıldı. Ödül töreninde konuşan Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız, Zurich Sigorta’nın yenilikçi ve inovatif fikirleri ile sektörde fark yarattığının altını çizerek çalışanlara, dağıtım kanalı ortaklarına ve müşterilere teşekkür etti. Yıldız, ödülü sahneye davet ettiği İcra Kurulu üyeleriyle paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER