13 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Anadolu Hayat Emeklilik’in yeni reklam filmi yayında

Anadolu Hayat Emeklilik yeni reklam kampanyasında yılların hızla geçtiğini, iyi bir gelecek için Anadolu Hayat Emeklilik’ten bireysel emeklilik yaptırmanın tam zamanı olduğunu hatırlatıyor

TEYZE_5

Anadolu Hayat Emeklilik, yeni reklam kampanyasında zamanın hızla aktığını vurgulayarak bireysel emekliliğin önemi esprili bir dille anlatıyor. Reklam filminde insanların kendilerine ilk defa abi/abla yerine amca/teyze denildiğinde yaşadığı şoktan yola çıkarak, emeklilik günlerinin göz açıp kapayıncaya kadar geldiğinin altı çiziliyor. #banaamcadediler, #banateyzedediler hashtagleriyle de benzer tecrübeler yaşayanların, o ana dair hikayelerini Twitter’dan paylaşmaları öneriliyor.

TBWAISTANBUL tarafından Anadolu Hayat Emeklilik için hazırlanan ve iki filmden oluşan kampanya; TV, basın, radyo, dijital, açıkhava ve sinema mecralarında yer alıyor. Yönetmenliğini Ferit Katipoğlu’nun yaptığı, prodüksiyonunu Autonomy’nin üstlendiği filmlerde, şaşırma anını dile getiren arabesk şarkıların besteleri ise Emre Irmak’a ait.

Reklam filmlerini aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=-0NJI__XGj0&list=UUYi8q4z0F1d2Ho2HpwSHEqw

http://www.youtube.com/watch?v=k-PLlWri6JM&index=2&list=UUYi8q4z0F1d2Ho2HpwSHEqw

  1. İnanilmaz kotu bir reklam filmi kesinlikle kaldirilmali son derece ozensiz hazirlanmis anlamsiz mesaj yetersiz insan izlerken bunaliyor dpresyona giriyor ve kullanilan sesli muzik son derece kotu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER