23 Nisan 2024, Salı
spot_img

“Uygun primle yatarak tedavi teminatlı TSS yaptırmak mümkün”

Türk Nippon Sigorta 70 yaşa kadar güvence sağlayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda (TSS) yeni bir kampanyayı hayata geçirdi. Kampanya kapsamında bireyler artık sadece yatarak teminat içeren TSS’yi 950 TL primle yaptırabiliyor. Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E.Baturalp Pamukçu, “Ürünümüzde ihtiyaca yönelik düzenlemelere devam edeceğiz” dedi. 

Türk Nippon Sigorta, Mart ayında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda (TSS) yeni bir kampanyayı hayata geçirdi.  Sadece yatarak teminat içeren kampanya kapsamında bireyler, 950 TL primle TSS’ye ulaşabiliyor. Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ilgili bir açıklama yapan Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E.Baturalp Pamukçu, sağlık sigortalarında büyüme hedefleri yolunda emin adımlarla yürüdüklerini söyledi.

Her yıl düzenli büyüyor

Türk Nippon Sigorta Standart Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününün 2015 yılında hayata geçmesinin ardından her sene düzenli olarak büyüdüğüne de dikkat çeken Pamukçu, “Bildirimler hep olumlu yönde. Ürünümüzdeki talep artışının en önemli sebeplerinden biri de sahayı dinlememiz ve ona göre ürünümüzü şekillendirmemiz. Hem ürünümüzde ihtiyaca yönelik düzenlemelere devam edecek hem de sene içinde gerçekleştireceğimiz kampanyalarla bu artışı daha da yukarı çekmeye çalışacağız. 2023 yılı stratejilerimizin başında sağlık tarafında düzenli olarak büyüme var. Sağlık sigortalarına artan talebi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru yorumlayarak pazar payımızı artırmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

Check-up teminatı da var

Pamukçu’nun verdiği bilgilere göre, TSS ürününe sahip Türk Nippon Sigorta müşterileri SGK ile anlaşmalı olup şirketin de anlaşmalı olduğu hastanelerde fark ödemiyor. Ayrıca  daha önce isteğe bağlı prim karşılığında tercih edilebilen check-up teminatı primsiz, standart hizmet teminatı olarak planlara eklendi.  Son olarak yine tüm planlarda geçerli olmak üzere sunulan diş tedavi hizmet içeriğini de genişletildi. Tamamlayıcı Sağlık poliçelerinde belirli yaş grubu çocuklar için tek başına poliçe yapılabilmesi, sadece yatarak tedavi, yatarak tedavi + ayakta tedavi 2-10 adetli planlar ve tüm bunlara ek olarak her iki ürünümüzde de farklı network seçenekleri ile daha ekonomik alternatifler sunarak ürün çeşitlendirildi.

Türk Nippon Sigorta, 8 Mart’ı çalışan ve paydaşları ile kutladı

Türk Nippon Sigorta, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi. Villa Bosphorus Restoran’da gerçekleşen etkinlikte Türk Nippon Sigorta kadın çalışanları ve paydaşları yer aldı. Kahvaltı organizasyonu öncesinde bir konuşma yapan Türk Nippon Sigorta Genel Müdür Yardımcısı İlkay Akpınar, “Kadınların her otama getirdiği empati duygusu ve yaratıcılık yaşamın her köşesine güzel ve derinden nüfuz ediyor. Kadın olmaktan ve kadın arkadaşlarımla birlikte çalışmaktan gurur duyuyorum. Hayatın akışını bizler değiştireceğiz inancındayım. Burada olan tüm kadın arkadaşlarıma geldikleri için teşekkür ediyorum” dedi. Organizasyonda konuşan Türk Nippon Sigorta Satış ve Pazarlama Direktörü Yasemin Özel ise şunları söyledi: “Yıllar boyunca birlikte, çalıştığımız kıymetli kadınlarla, bu anlamlı günde bir arada olmak ve güzel bir sohbet eşliğinde güne keyifli bir başlangıç yapmak bizim için çok değerli. Hayatın her alanında var olan kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.”  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER