23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Neova Sigorta riskli hastalıklara özel güvence sağlıyor 

Neova Sigorta, kanser, inme, organ nakli gibi birçok farklı kritik hastalığı kapsayan NeoKritik Güvence Sigortası ürününü geliştirdi. Üç farklı teminat paket seçeneği içeren ürün kapsamında, Prof.Dr. Muayenesi, Pet/Ct Çekimi ve Telefonda 7/24 Tıbbi Danışmanlık hizmetini içeren Ücretsiz Neo Avantaj Paketi ile birçok farklı ek hizmet sunuluyor. 

Neova Sigorta, 18-55 yaş aralığındaki bireylerin sağlığını kritik hastalıklara karşı güvence altına alıyor. Yeni ürünü “NeoKritik Güvence Sigortası” ile kanser, inme, organ nakli, koroner by-pass cerrahisi, myokard infarktüsü, kalp kapakçığı değişimi, beyin anevrizma ameliyatı, böbrek yetmezliği, multiple skleroz (MS) ve kol ve bacak kaybı teminat altına alınıyor. NeoKritik Güvence Sigortası, 50 bin, 75 bin ve 100 bin TL’lik farklı teminat seçenekleriyle sigortalıların poliçe kapsamındaki hastalıklarından birine yakalanması halinde poliçede yer alan limit doğrultusunda tazminat ödemesi gerçekleştiriliyor.

“Sigortalılarımızın olası zor dönemlerinde hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz”

Neova Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Habip Çetinkaya, 1-7 Nisan Ulusal Kanser haftasına dikkat çekerek, “Son dönemde artan kanser vakaları bu konudaki ciddiyeti gözler önüne seriyor. Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ve Uluslararası Kanser Araştırma Ajansı (IARC)’nın yayınladığı rapora göre Avrupa’daki yeni kanser vakalarının sayısının gelecek yirmi yıl içinde yüzde 22,5 oranında artacağı tahmin ediliyor. Raporda, “Dünya genelinde yaklaşık her 5 kişiden 1’i hayatı boyunca kansere yakalanıyor.” ifadeleri yer alıyor. Neova Sigorta olarak, bu konudaki ihtiyaçlardan biri olan kritik hastalıklar sigortasını hayata geçiriyoruz.. Sunduğumuz yeni ürünümüz ile sigortalılarımızın olası zor dönemlerini finansal açıdan kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Kanser, inme, organ nakli gibi birçok farklı kritik hastalığı kapsayan NeoKritik Güvence Sigortası, 18-55 yaş arasındaki bireyler için düzenlenebilecek. Poliçe kapsamında herhangi bir kritik hastalığın ortaya çıkmaması durumunda, devam eden poliçeler 60 yaşına kadar yenilenebilecek. Neova Sigorta olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirmeye ve sektöre katkı sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

NeoKritik Güvence Sigortası ek avantajlar sunuyor

NeoKritik Güvence Sigortası yaptıran sigortalılar sunulan kapsamlı teminatlara ek olarak pek çok farklı ek avantajdan da yararlanabiliyor. Sigortalılar aralarında acil durumlarda 7/24 hastane organizasyon ve medikal bilgi köprüsü ve telefonda 7/24 tıbbi danışmanlık da dahil olmak üzere “Ücretsiz Neo Avantaj Paketi” adı altında  pek çok avantajdan yararlanabilecek. 

Prof. Dr. Muayenesi,  özel anlaşmalı profesör doktorlar tarafından bir poliçe dönemi içerisinde 1 defa limitli olarak hastalara ücretsiz muayene hakkı sunuyor.

PET/CT Çekimi, onkoloji hastaları için bir poliçe dönemi içerisinde, 1 defa olmak üzere, özel anlaşmalı kurumlarda hastalara ücretsiz PET/CT çekimi sağlıyor. 

İlaç Organizasyonu, kemoterapi uygulamaları ve diğer ilaç kullanımlarında destek olmak için bir poliçe dönemi içerisinde, 1 defa olmak üzere ilaçların ücretsiz olarak hastaların tedavi aldığı kuruma ulaştırıyor. 

Yüzde 70’e varan MR, BT Çekimi İndirimleri, bir poliçe dönemi içerisinde, 1 defa olmak üzere özel anlaşmalı kurumlarda, anlaşmalı kurum cari fiyatlarından hastalara yüzde 70’e varan indirim sağlıyor.

Kemoterapi Uygulaması,  özel anlaşmalı kurumlarda 8 seansa kadar kemoterapi uygulamalarında, kurumun cari fiyatından hastalara yüzde 50 indirim imkanı sunuyor. 

Radyoterapi uygulaması, özel anlaşmalı kurumlarda 15 seansa kadar radyoterapi uygulamalarında, kurumun cari fiyatından hastalara yüzde 50 indirim sağlıyor.

7/24 Acil Yardım Ambulans, acil durumlarda, en yakın sağlık kuruluşuna hastaların ambulansla naklini gerçekleştiriyor. 

Acil Durumlarda 7/24 Hastane Organizasyon ve Medikal Bilgi Köprüsü, acil durumlarda Hastane Organizasyon ve Medikal Bilgi Köprüsü hastaların 7/24 hizmetine sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER