19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Unico Sigorta ve Koçtaş’tan güç birliği

Unico Sigorta ve Koçtaş’tan bir ilk! Koçtaş Ustabilir uygulamasını indirip kullanan ilk 1000 kişinin evi, 1 ay süresince Unico Sigorta Ev Güvence Paketiile güvence altında.

Unico Sigorta ve Koçtaş güçlerini birleştirdi… Koçtaş’ın 60 binin üzerinde indirme sayısına ulaşan Ustabilir uygulaması, tesisat, dekorasyon ve dış mekantadilatlarında işinin ehli olan 5 binin üzerinde ustayı müşterileriyle buluşturuyor. Ustabilir uygulaması, hem Android, hem de iOS platformlarından ücretsiz olarak indiriliyor. Ustalar ile evini yenilemek isteyenleri bir araya getiren, tamamen ücretsiz ve komisyonsuz. Bu uygulama üzerinden hizmet alacak ilk 1000 kişiye, “Unico Sigorta’dan Ev Güvence Paketi” hediye ediliyor.

1 ay süresince ücretsiz

Unico Sigorta Ev Güvence Paketi, evlerde oluşabilecek yangın, hırsızlık, tesisat, sel ve su baskını, cam kırılması, komşuların maruz kalabileceği hasarlar gibi bir çok riske karşı hem ev sahiplerini, hem de kiracıları koruyan sigorta ve asistans hizmetlerini kapsamaktadır. Ustabilir uygulamasından hizmet alanlar, 1 ay süresince bu hizmetlere ücretsiz sahip olabilecekler.

“Yenilikçi projeleri üretmeye devam edeceğiz.”

Koçtaş ile yapılan bu işbirliğini çok önemsediklerini belirten Unico Sigorta CEO’su Cenk Tabakoğlu, “Unico Sigorta olarak Koçtaş ile sektörde bir ilke imza atmaktan mutluluk duyuyoruz. Koçtaş ile güçlerimizi birleştirerek, Ustabilir uygulaması üzerinden hizmet alan ilk 1000 kişiye ister ev sahibi olsun, ister kiracı, Unico Sigorta Ev Güvence Paketi’ni hediye ediyoruz. Farklı işbirlikleri çerçevesinde, yenilikçi projeleri üretmeye devam edeceğiz dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER