22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Türkiye Sigorta’nın dönüşen kurum kültürü ödülle taçlandı

Türkiye Sigorta, 2023 Brandon Hall Group Excellence Awards’ın değerlendirmesi sonucu “2023 Best Advance in Corporate Culture Transformation” kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Türkiye Sigorta, kurum kültürünü geliştirmeye yönelik stratejilerin, programların, süreçlerin ve sistemlerin ödüllendirildiği ve bu yıl 31. kez düzenlenen Hcm Excellence Awards’ta “Talent Management Awards” alanında, “2023 Best Advance in Corporate Culture Transformation” (2023 Kurum Kültürü Dönüşümündeki En İyi İlerleme) kategorisinde bronz ödülüne layık görüldü.

Ödül, Yetenek Yönetimi alanında Kurum Kültürü Dönüşümündeki En İyi İlerleme kategorisi; kariyer fırsatları, güçlendirilmiş ekip iş birliği, çalışan memnuniyeti ve bağlılığı gibi kurum kültüründeki çalışma stratejilerinin iyileştirilmesini kapsıyor.

Ödülün kaynağında çalışanların özverili çalışmaları yer alıyor

Kültürel değişim ve dönüşüme verdiği önemle öne çıkan ve üç yıl önce sahip olduğu çeşitlilik ve tecrübelerle ortak değerler, hedefler ve amaçlardan oluşan bir kültür inşa etmek için yola çıkan Türkiye Sigorta’nın “2023 Kurum Kültürü Dönüşümündeki En İyi İlerleme” kategorisinde aldığı ödülde çalışanlarının özverili ve tutkulu çalışmaları büyük rol oynuyor. 

Uluslararası alanda en iyi şirketlerin değerlendirildiği Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri, 30 yılı aşkın süredir 10 milyondan fazla çalışan ve yöneticinin gelişimini etkileyen, öğrenme ve gelişim, yetenek yönetimi, liderlik gelişimi, yetenek kazanımı, insan kaynakları, satış performansı, çeşitlilik, eşitlik ve dahil etme ve iş mükemmelliğinin geleceği alanlarındaki girişimler için en iyi uygulamaları tanıyan, uluslararası iş dünyasındaki en prestijli ödüllerden birisi olarak biliniyor. Brandon Hall Group tarafından düzenlenen yarışmada projeler ve markalar, iş ihtiyaçlarına uygunluk, program işlevselliği, entegrasyon, yaratıcılık ve ölçülebilir faydalar gibi birçok noktadan kapsamlı şekilde inceleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER