25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

Türkiye Sigorta’dan Dünya Diyabet Günü’ne özel kampanya 

Türkiye Sigorta, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü’ne özel olarak düzenlediği kampanya ile Diyabet Destek Sigortası yaptıranlara yıl sonuna kadar geçerli yüzde 25 indirim sunuyor. 

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından açıklanan verilerine göre diyabetin görülme sıklığı giderek artıyor. Sağlık Bakanlığı verilerine göre, Türkiye’de 20-79 yaş grubunda tanı konulmuş yaklaşık 7 milyon diyabet hastası bulunuyor. 

Diyabetin farkındalığını artırma, toplumsal sağlık okur-yazarlığına ve bilinçlenmeye katkıda bulunma vizyonu kapsamında sigorta uygulamaları gerçekleştiren Türkiye Sigorta, Diyabet Destek Sigortası ile de daha iyi diyabet tedavisi için sigortalılarına destek oluyor. Diyabet Destek Sigortası, hem sigortalılarının sağlığını acil sağlık durumlarına karşı koruma altına alırken hem de sigortalılarına rutin diyabet muayenelerini ve tetkiklerini kolayca yaptırma imkânı sunuyor.  

14 Kasım Dünya Diyabet Günü’ne özel yıl sonuna kadar yüzde 25 indirim avantajı ile sunulan üründen “Diyabet Destek Sigortası” yaptıran tüm bireyler faydalanabiliyor. Diyabet Destek Sigortası için herhangi bir bekleme süresi mevcut değil. Sigortalı, sigortayı yaptırdığı andan itibaren kapsamdaki teminatlardan yararlanabiliyor.  

18-70 yaş arası tüm diyabet hastaları faydalanabiliyor

Dünya Sağlık Örgütü tarafından tanımlanan acil sağlık durumlarında ortaya çıkacak tedavi masraflarını limit dahilinde güvence altına alan Türkiye Sigorta Diyabet Destek Sigortası, acil cerrahi yatış, ameliyat, acil dahili yatış, hastane, oda, yemek, refakat, yoğun bakım, ambulans hizmetini içeriyor.

18-70 yaş aralığındaki herkesin faydalanabileceği ürün kapsamında diyabet hastaları ayrıca 6 ayda bir rutin olarak gerçekleştirmek zorunda oldukları kan tahlili işlemlerini evlerinde ücretsiz bir şekilde yaptırabilirken endokrinoloji doktoruna da yılda 2 kere muayene olabiliyor.

Ürün ayrıca check-up hizmeti, diş muayene paketi, göz muayene paketi ve yılda 1 kere ücretsiz mamografi veya meme ultrasonu; erkekler için ise ücretsiz PSA hizmeti de sunuyor. Sigortalılar Türkiye Sigorta mobil platformu üzerindeki avantajlar dünyası hizmetlerinden de indirimli faydalanabiliyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER