24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Türkiye Sigorta ve ASKON’dan “sağlıklı” iş birliği

Türkiye Sigorta, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında ASKON üyeleri ve ASKON üye firma çalışanlarına Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları’ndan özel imkanlarla güvence sunacak.

Türkiye Sigorta ve Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) önemli bir iş birliğine imza attı. Türkiye Sigorta Genel Müdürü Taha Çakmak ve ASKON Başkanı Orhan Aydın’ın katılımıyla imzalanan anlaşma ile ASKON üyeleri ve ASKON üye firma çalışanları Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları’ndan özel imkanlar ve şartlarla yararlanabilecek.

“Ülkemizin değerlerine sahip çıkmak ilkesiyle hareket ediyoruz”

İş birliği ile ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Sigorta Genel Müdürü Taha Çakmak, ülke ekonomisine değer katan iki kurumun başlattığı iş birliğinin son derece önemli olduğunu belirterek “Bugün yurt içi ve yurt dışında yaygın, 13 binden fazla kurumsal üyesi ile 1 milyon kişiye istihdam sağlayan; üyeleri aracılığıyla da 10 milyar doların üzerinde ihracat yapan ASKON, oluşturduğu katma değer ile ülkemizin iş dünyasındaki öncü topluluklarından biridir. Türkiye Sigorta olarak; ülkemizin değerlerine ve insanımızın bin bir emekle edindiği varlıklarına sahip çıkmak ilkesiyle hareket ediyoruz. Bu bakış açısıyla ASKON ile kurduğumuz iş ortaklığımızdan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Ülke istihdamına katkı sağlayan ASKON üyelerinin ve üye firma çalışanlarının, Türkiye Sigorta olarak biz de sağlıklarına güvence sunuyoruz. Umuyoruz ki bu attığımız adım yenilerine vesile olacak, daha farklı iş birliklerinin kapısını aralayacaktır. Protokolümüzün ülkemize, ASKON üyelerine ve üye firma çalışanlarına hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

“Üyelerimize kurumsal iş birliği anlaşmalarımızla destek oluyoruz”

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın ise, “Ülkemizin yarınlarının inşasının çimentosu olan üyelerimizin rekabet gücünü artırmak ve güçlerine güç katmak üzere kurumsal iş birliği anlaşmalarımızla kendilerine destek olmaya özen gösteriyoruz. Bu bağlamda sigorta ve sigortacılığın temel değeri olan “güven” esasıyla hizmetini sürdüren ülkemizin saygın kuruluşlarından Türkiye Sigorta ile üyelerimize değer katmak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu kapsamda Türkiye’de 550’den fazla anlaşmalı sağlık kurumunda geçerli Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları’ndan özel imkanlar ve özel şartlarla faydalanmak üzere iş birliği anlaşması yapmış bulunmaktayız. Bu hizmetten üyelerimizin firmalarının çalışanları da istifade edebileceklerdir. İş birliğimizin iki saygın, güzide kuruma ve yarınların müreffeh Türkiye’sini inşa eden üyelerimize ve üye firma çalışanlarına hayırlı olmasını diliyorum” açıklamalarında bulundu. 

Farklı kapsamda birçok paket seçeneği

ASKON’a özel hazırlanan ve Türkiye’de 550’den fazla sağlık kurumunda geçerli olan Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında TSS – Sadece Yatarak Tedavi, TSS – Yatarak Tedavi + 5 Adet Muayene,  TSS – Yatarak Tedavi + 5 Adet Muayene (%80 Katılımlı),  TSS – Yatarak Tedavi + 10 Adet Muayene, TSS – Yatarak Tedavi + 10 Adet Muayene (%80 Katılımlı) paketleri bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER