23 Mayıs 2024, Perşembe
spot_img

Tur Assist ile motosiklet kullanıcıları artık yolda kalmayacak

turasist_nisnOtomobil, hafif ticari ve ağır ticari araç kullanıcılarına yol yardım hizmeti sunan Tur Assist, motosiklet kullanıcıları için de sunmakta olduğu On Road yol yardım paketlerini Motobike Expo 2014 Fuarı’nda tanıttı.
Mapfre Asistencia’nın Türkiye kuruluşu olarak faaliyet gösteren Tur Assist, otomobil, hafif ticari ve ağır ticari araç kullanıcılarının yanı sıra motosiklet kullanıcılarının da imdadına yetişiyor. Tur Assist, motosiklet kullanıcılarının da faydalanabileceği On Road yol yardım paketlerinin tanıtımını 27 Şubat – 2 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleşen Motobike Expo 2014 Fuarı’nda yaptı. On Road Basic ve On Road Plus paketleriyle motosiklet sürücülerine yol yardım hizmeti sunan Tur Assist, bu pakete sahip olan müşterilerine yol kenarı yardım, yakıt bitmesi, kurtarma çekme hizmeti, lastik değişimi desteği, ikametgâha geri dönüş veya yolculuğa devam seyahati, onarılan aracın alınması için seyahat, aracın emanet ve muhafazası, aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama ve kaza sonucu yaralanma durumunda ambulans ile nakil hizmetleri sunuyor.

“Annenizin Gözü Yolda Kalmasın”
İlk defa bir motosiklet fuarına “Annenizin Gözü Yolda Kalmasın” sloganıyla katıldıklarını söyleyen Tur Assist Satış Temsilcisi Aydın Yılık, bu güne kadar otomobil, hafif ticari ve ağır ticari araçlara yol yardım hizmeti verdiklerini belirtti. Yılık, iki tekerlek sevdalılarının da On Road Basic ve On Road Plus paketlerinden faydalanabileceğini ifade etti. On Road Plus’ın On Road Basic’e göre daha geniş kapsamlı bir paket olduğunu açıklayan Yılık, şöyle devam etti: “On Road Basic paketi; yol kenarı yardım, yakıt bitmesi, kurtarma çekme hizmeti, lastik değişimi desteği, ikametgâha geri dönüş veya yolculuğa devam seyahati, onarılan aracın alınması için seyahat, aracın emanet ve muhafazası, aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama gibi hizmetler sunuyor. On Road Plus’ın farkı ise ek olarak kaza sonucu yaralanma durumunda ambulans ile nakil hizmeti veriyor.” Aydın Yılık, fuara özel olarak On Road Basic yol yardım paketini 99 TL yerine 66 TL’ye, On Road Plus yol yardım paketini ise 180 TL yerine 120 TL’ye alıcılara sunduklarını söyledi. Tur Assist’in bağlı olduğu Mapfre Asistencia’nın sadece Türkiye’de değil 47 ülkede hizmet verdiğini belirten Yılık, “Yurtdışı seyahatlerinde de On Road hizmeti vermek için çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımız talebe bağlı olarak şekillenecek” dedi.

Motosikletinizin bir garantisi olsun
Tur Assist’in hem ikinci el hem de garantisi bitmiş motosikletlere de hizmet verdiğini açıklayan Yılık, motosiklet garantisi hakkında da bilgi verdi. Motosiklet garantisi ürünlerini bu fuarda müşterilerin beğenisine sunduklarını söyleyen Yılık, “Belli ekspertizden geçirmek kaydıyla motosikletlere 8 bin lira üst teminatlı ikinci el motosiklet garantisi veriyoruz. Motosiklet garantisi, On Road Basic paketi ile birlikte sunuluyor” açıklamasında bulundu. Motosiklet sürücülerinin karşılaşabileceği mekanik ve elektrik arızaların finansal yüklerinden Tur Assist’in garanti paketi ile kurtulacağını söyleyen Yılık, şöyle devam etti: “Müşteri bu paketi satın altıktan sonra arızalanan motosikleti için endişelenmesine gerek yok. Garanti paketinin içinde On Road Basic paketi otomatik olarak var. Müşteri burada ilk önce kurtarma çekme hizmetinden faydalanıyor ve aracı yetkili servislere yönlendiriliyor. Servis bize motosikletin arızasıyla ilgili bir proforma maili atıyor. Tur Assist bu proforma üzerinden hasarı değerlendiriyor ve servise onay yazısı gönderiyor. Son aşamada da fatura bedeli müşterimizin motosikletini götürmüş olduğu servise ödeniyor.”

Tur Assist, Touratech standında yerini aldı
Müşterilerin 0850 221 00 11 numaralı çağrı merkezinden 7/24 canlı destek alabileceğini belirten Yılık, aynı zamanda www.clubturassist.com adresinden de bu ürünlere ulaşılabileceğini söyledi. Ayrıca, Tur Assist’in Touratech’ten 500 TL’lik ürün alana On Road Basic ürününü fuara özel hediye ettiğini de sözlerine ekledi. SİGORTALI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER