18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

SigortaHaber e-gazete ile 1000 sayıdır kesintisiz haber

SHG_miniTürk sigorta sektörünün ilk ve tek günlük e-gazetesi SigortaHaber  e-gazete, 1000. sayısını kutluyor. Yayın hayatına 5 Nisan 2010’da TÜSAF e-gazete adı ile başlayan SigortaHaber e-gazete, bugün 23 bin sektör ilgilisinin günlük haber alma ihtiyacını karşılıyor. Sigortahaber e-gazete, sektörde yaşanan atamalar, basın toplantıları, özel haberler, eğitimler, röportajlar, son dakika gelişmeleri, kulisler konusunda bilgi ihtiyacına hızlı ve çağdaş bir çözüm sunuyor.

Abonelerine mail yoluyla ulaşan SigortaHaber e-gazete, tüm teknolojik platformlara uyum sağlıyor. iOS ve Android işletim sistemlerine uyumlu akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden de rahatça okunabilen SigortaHaber e-gazete, teknolojiyle olan uyumu ile de sektörde bir ilk olma özelliği taşıyor. SigortaHaber e-gazete’ye  ayrıca www.sigortasikayeti.com.tr adresi üzerinden de ulaşılabiliyor.

Sigorta sektörünün teknolojik yüzü olduklarını belirten Sigortamedia Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar, “Bugün, alanında bir ilk olan SigortaHaber e-gazete’nin 1000. sayısı okuyucularla buluşuyor.  E-gazetemiz gün geçtikçe artan abone sayısıyla sektörün bilgi kaynağı olmayı sürdürüyor. Sektör dergilerinin 1.5-2 ay sonra ulaştırdığı haberleri tüm sektöre bir sonraki gün ulaştırarak sektörün tüm acente ve şirket yöneticilerinin bilgi ve habere hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Çağımıza uyum sağlayan yayın anlayışımız ile her gün 23 bin sektör  ilgilisine her iş günü ulaşıyoruz. ‘Hızlı’ ve ‘taze’ haber kavramlarına önem verirken taklit edilemeyen bir mecra yarattık ” dedi.

SigortaHaber e-gazete’ye abone olmak için info@sigortamedia.com adresine mail adresinizle başvuru yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER