7 Aralık 2023, Perşembe
spot_img

TİM, Türkiye Sigorta güvencesinde

Türkiye Sigorta, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında TİM’e bağlı İhracatçı Birlikleri üyelerine, Türkiye Sigorta Nakliyat Emtia Sigortaları’nda özel indirimler sunacak.

Türkiye Sigorta yeni bir iş birliğine imza attı. Şirket, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ile hayata geçirdiği iş birliği ile İhracatçı Birlikleri üyelerine özel olarak hazırladığı Nakliyat Emtia Sigortası ile mal sahiplerinin yüklerinin nakil vasıtasıyla (denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu) bir yerden başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıplara güvence sunarken Nakliye Aracılığı Sorumluluk (FFL) Sigortası ile ulusal ve uluslararası taşımacılık ve depolama işleri yapan lojistik firmalarının nakliye, taşıma, depolama veya taşımacılığa ait sorumluluklarını yerel ve uluslararası konvansiyonlar kapsamında güvence altına alacak. 

Sektörlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Sigorta Genel Müdürü Sayın Taha Çakmak, “Türkiye Sigorta olarak, ülkemizin değerlerine ve ilerlemesinde sektörlerimizin yanında olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda TİM ile yaptığımız yeni iş birliğimizle ihracatçılarımızın risklerine güvence sunuyoruz. İhracatçı Birlikleri üyelerine özel sektör fiyat ortalamasına göre oldukça rekabetçi fiyatlar ile kaliteli hizmet sunma taahhüdü vermekten gurur duyuyoruz” dedi. 

Ürünün operasyonları VIP hizmet şeklinde yürütülecek

Çakmak, ihracatçılara sunulan ürünün sektördeki benzerlerinden farklı olduğuna dikkat çekerek “Sektörümüzde mevcut emtia nakliyat ve nakliyat sigortaları bulunuyor. TİM için hazırladığımız ürünü bunlardan ayıran en önemli fark, ürünümüzün operasyonlarının doğrudan Genel Müdürlük ilgili birimlerimiz üzerinden VIP hizmet şeklinde yürütülecek olması. Üstelik VIP hizmetimize ek olarak İhracatçı Birlikleri üyelerine, uygun fiyat ve taksit imkânlarının yanında yüzde 20 indirim sağlıyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER