19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

Tarfikasko büyük ilgi görüyor

liberty_trafLiberty Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Defne Türkeş, sektörde bir ilk olan, Trafik Sigortası ve Kaskoyu bir arada sundukları TrafiKasko ürünlerine son reklam kampanyası ile birlikte oldukça yoğun bir ilgi olduğunu belirtti.Müşterilerinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak amacıyla yola çıkan Liberty Sigorta, trafik ve kaskoyu bir arada sunan TrafiKasko ürünü ile bu amacına ulaşıyor. Kasım ayında yayında olan reklam kampanyası ile TrafiKasko ürününü daha geniş kitlelere tanıtma imkanı bulduklarını belirten Liberty Sigorta Satış ve Bölgelerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Defne Türkeş, son reklam kampanyası ile birlikte “önlem alma” felsefeleri doğrultusunda “sigorta bilincinin artırılması” konusunda hedeflerine daha da yaklaştıklarını söyledi. Türkeş, dikkat çeken TrafiKasko reklam kampanyası ile hem sigortalılardan hem de acentelerden olumlu geri dönüşler aldıklarını belirterek, “Kampanyamıza ve TrafiKasko ürünümüze gösterilen ilgi son derece memnuniyet verici. Ürünümüzün satışlarına da olumlu ivme kazandıran bu kampanyamız ile tüketicileri tek poliçede tam güvence alabilecekleri, kapsamlı ürünümüz TrafiKasko ile buluşturmuş olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Kampanya çok beğenildi

TrafiKasko ürünü ile sigortalılara ödeme ve takip işlemleri dahil olmak üzere birçok avantaj sunduklarını belirten Türkeş, “Liberty Sigorta Türkiye’de marka bilinirliliğine büyük yatırım yapıyor. Liberty markası faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde bilinen bir marka, ülkemizde de hak ettiği yere geleceğini söylemeliyim. Liberty Sigorta olarak da tüketicilerimize önlem almak noktasında çözümler sunuyor ve istenmeyen sonuçlar doğduğunda da sigortalımızın yanında olduğumuzu hissettiriyoruz. TrafiKasko tanıtım kampanyamız sonrası ürünümüze olan talebin de her geçen gün arttığını gözlemliyoruz” şeklinde konuştu.

Acentelerimiz de memnun

Liberty Sigorta olarak hedeflerininacenteleri ile birlikte kazanmak ve büyümek olduğunun altını çizen Türkeş, bu reklam kampanyası sonrası TrafiKasko satışlarında hızlı bir yükselişin olduğunu belirtti. Bu noktada acentelerinindesteğini vurgulayan Türkeş, “Acentelerimizin de bu ürünü benimsediğini ve sevdiğini heyecanlagözlemliyoruz. Ürünümüzün satışları acentelerimizin müşterileri doğru bilgilendirmesi ve yönlendirmesi ile yükselmeye devam ediyor. Ek olarak reklam kampanyamızın desteği ile yeni müşterilerin acentelerimizi arayarak bu ürünü sorguladığını memnuniyetle duymaktayız. Bugüne kadar acentelerimize müşteri kazandıracak ve gelirlerini artıracak çalışmalara imza attık. Bundan sonraki süreçte de tüm adımlarımızda acentelerimiz olacak” dedi. ŞEMSİYE

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER