18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Tarabya Oteli yeni İK sistemi ile çalışanlarını sigortalıyor

tarabya oteliTarabya Oteli çalışanlarına verdiği önemin bir göstergesi olarak, yeni İK planı doğrultusunda 450 kişilik kadrosunu sigortalatıyor.

Tarabya Oteli, böylelikle çalışanlarına ücretsiz otopark, özel ücretli izin, evine en yakın noktaya servis, esnek çalışma, özel sigorta, içeriden terfi, sürekli eğitim, kariyer planlama gibi ayrıcalıklar sunuyor.

Tarabya Oteli, kadrolu 400, organizasyonlar için dönemsel olarak görev alan 50 çalışanı ile birlikte toplamda 450’yi bulan ekibinin bordro, özlük hakları, kariyer planlama ve eğitim süreçlerini Netsis’in insan kaynakları yönetimi çözümü NetİKS ile takip ediyor. Beş kişilik İK, Kalite ve Eğitim Departmanı Yöneticisi Seda Ispartalıgil, günlük iş takibine ilişkin temel gereksinimlerinin ötesinde İK stratejisinin geliştirilmesinde de Netsis’ten yararlanabildiklerini belirtti.

Tarabya Oteli, en iyi sermayesi olarak gördüğü insan kaynaklarının kariyer planlamasını da takip ediyor ve gelişimlerini bu şekilde sürekli kılmayı hedefliyor. Tarabya Oteli, yeni İK stratejileri kapsamında, çalışanlarına sigorta ayrıcalığı da veriyor. Bu sayede çalışanlarına, ücretsiz otopark, özel ücretli izin, evine en yakın noktaya servis, esnek çalışma, özel sigorta, içeriden terfi, sürekli eğitim, kariyer planlama gibi ayrıcalıklar sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER