24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Sompo Japan Sigorta web yüzünü yeniledi

 

Sompo Japan Sigorta’nın www.sompojapan.com.tr güncel trendler ile tüketicilerin eğilim ve ihtiyaçları dikkate alınarak yenilendi.

sompo site
http://www.sompojapan.com.tr/tr

Sompo Japan Sigorta’nın yenilenen web sitesi www.sompojapan.com.tr güncel trendler ile tüketicilerin eğilim ve ihtiyaçları dikkate alınarak yenilendi. Hem tasarım hem içerik dizini olarak yenilenen web sitesi, ziyaretçilerine site içi dolaşımda kolaylık sağlarken, bilgiye pratik ve hızlı bir biçimde ulaşma imkânı sunuyor.

Kullanıcı dostu tasarımı ile teknolojik araçlara uygun olarak hazırlanan web sitesi, kullanıcıları bilgisayar dışındaki cihazlardan gerçekleştirilen görüntülemelerde yaşanan sorunlardan da kurtarıyor. www.sompojapan.com.tr bu özelliği ile yalnızca bilgisayar değil, tablet ve telefon gibi internete bağlı tüm cihazların ekran boyutlarına uygun olarak kendini konumlandırabiliyor. Sompo Japan Sigorta, müşterilerine, internet sigortacılığı bölümü ile prim ödeme, poliçe bilgilerine erişim, poliçe hatırlatma gibi hizmetler de veriyor.

Kullanıcı dostu özelliği, sade ara yüzü ve farklı cihazlara uyumlu yapısı sayesinde ziyaretçilere kolayca işlem yapabilme özgürlüğü sunan Sompo Japan Sigorta web sitesinde, iletişimin dinamik yapısı tasarıma ve altyapısına da yansıtıldı. Ürün sayfaları başta olmak üzere tüm menülerin sadeleştirildiği yeni web sitesinde ziyaretçiler online işlemler ile özellikle hasar işlemleri adımlarına da kolayca erişebiliyor. Kullanıcıların hasar ihbarını kendileri yapabilecek olan web sitesinde, evrak bilgileri ve anlaşmalı servis iletişimi gibi bilgilere de kolayca erişilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER