20 Nisan 2024, Cumartesi
spot_img

sigortaladım.com’a “En Insurtech Dağıtım Kanalı” ödülü!

sigortaladım.com, sigorta sektöründe dijital dönüşüme katkı sağlayacak ürün, proje ve hizmetlerin değerlendirildiği 2023 Türkiye Insurtech Ödülleri’nde “En Insurtech Dağıtım Kanalı” kategorisinde birinci olarak “Zirvedeki Yıldız” ödülüne layık görüldü.

Insurtech Hub İstanbul’ın düzenlediği ve Türkiye’nin ilk ve tek Insurtech ödül organizasyonu olan Türkiye Insurtech Ödülleri 2023, 13-15 Kasım 2023 tarihleri arasında Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’nde gerçekleştirilen törende sahiplerini buldu. Sigorta şirketleri, acenteler, brokerler, bankalar, eksperler ve start-upların katıldığı Türkiye Insuretech Ödülleri’nde dijital sigorta platfomu sigortaladım.com, “En Insurtech Dağıtım Kanalı” kategorisinde birinci olarak “Zirvedeki Yıldız” ödülünü almaya hak kazandı.

“Hedefimiz dijital sigortacılığın büyümesine katkı sağlamak”

Konuyla ilgili konuşan sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe, ‘En Insurtech Dağıtım Kanalı’ kategorisinde birinci olarak ödüle layık görülmekten dolayı büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek “Sigortalılık oranının artırılmaya çalışıldığı bu süreçte sigortaladım.com olarak dijital dünyaya çok önem veriyor ve teknolojiye yatırım yapıyoruz. Kullanıcılar, dijital sigortacılığın gelişmesiyle birlikte artık çok daha fazla sigorta ürününe ulaşma ve ürünleri karşılaştırma imkanı buluyor. Ürünleri satın almadan önce yaşadıkları müşteri deneyimi, satın alma tercihlerini büyük ölçüde etkiliyor. sigortaladım.com olarak hedefimiz müşteri memnuniyetini ön plana koyarak dijital sigortacılığın büyümesine katkı sağlamak. Bu doğrultuda çalışmalarımızın ödülle taçlandırılması bizim için büyük bir gurur. Müşterilerimize sigorta ürünlerini karşılaştırmalı olarak sunan ve seçtikleri ürünü hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde satın almalarını sağlayan bir paltform olarak sigorta konusunda toplumu bilinçlenirmeye, şeffaf ve tarafsız olarak bilgi vermeye devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER