24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Anadolu Sigorta hizmet ihracatında birinci oldu

Anadolu Sigorta, Hizmet İhracatçıları Birliği’nin 2022 Hizmet İhracatı Şampiyonları sıralamasında finans, sigorta ve diğer mali hizmetler kategorisinde birincilik ödülünü almaya hak kazandı.

Anadolu Sigorta, Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin sürdürülebilir büyümesine katkıda bulunan firma ve kuruluşların ödüllendirildiği 2022 Hizmet İhracatı Şampiyonları sıralamasında finans, sigorta ve diğer mali hizmetler kategorisinde birincilik ödülüne layık görülerek beş yıl üst üste bu kategoride ödül kazanmış oldu. 

“Ülkemizin ihracatına katkı sağlamaya devam edeceğiz”

Ödülünü Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’tan alan Anadolu Sigorta Genel Müdürü Z. Mehmet Tuğtan, “Anadolu Sigorta olarak, geçmiş yıllarda da aldığımız bu ödüle tekrar layık görülmekten büyük onur duyduk. Cumhuriyetimizin 100. yılında kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, Türkiye’nin geleceğine olan inancımız ve devletimizin desteğiyle, yeni hedeflere doğru ilerlemeye kararlıyız. Bu anlamlı ödül, doğru yolda olduğumuzu göstermesi açısından büyük öneme sahip. Anadolu Sigorta olarak ülkemizin ihracatına ve sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER