19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Sigortacılıkta yenilikler izlendikçe müşteri bilinci de gelişecek

MST Sigorta Aracılık Hizmetleri yetkilisi Mesut Bağdınlı, dünyada sigortacılık sektöründeki gelişmeler ve yeniliklerin takibi sonucunda, sektörün gerekli acente yapısına ve müşteri bilincine ulaşacağını söyledi.

MST Sigorta Aracılık Hizmetleri, Liberty Mutual Insurance Grubu’nun üyesi olan Liberty Sigorta’nın 2012 yılından beri acenteliğini üstleniyor. Liberty’nin, bilinirliliği, günden güne artan ve sağlanan güveni sayesinde sigorta müşterilerinin öncelikli tercih sebebi olduğunu söyleyen MST Sigorta Aracılık Hizmetleri yetkilisi Mesut Bağdınlı, buna rağmen sigorta sektörünün hak ettiği konuma ulaşamadığını ifade etti. Mesut Bağdınlı, dünyada, sigortacılık sektöründeki gelişmeler ve yeniliklerin takibi sonucunda, sektörün gerekli acente yapısına ve müşteri bilincine ulaşacağını söyledi.

‘Önlem almak’ ana felsefemiz

Liberty Sigorta’nın acentesi olarak faaliyet göstermeyi bir avantaj olarak nitelendiren Bağdınlı, 2012 yılından bu yana Liberty acentesi olarak hizmet verdiklerini söyledi. Liberty Sigorta’nın acente ve müşterileriyle kuvvetli bir iletişim koordinasyonu sağladığını söyleyen Bağdınlı, “Liberty Sigorta, ‘önlem almak’ felsefesi doğrultusunda reklam kampanyaları ve sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiriyor. Bu noktada rakipleri arasında fark yaratıyor. Liberty Sigorta’nın felsefesi, ilkeleri, ürün gamı ve yapısı, fiyat politikaları ve sağladığı avantajlar neticesinde biz de müşterilerimize mükemmel hizmet sunuyoruz ve iyi bir sigortacı olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Müşterilerimizin tercihi, Liberty Sigorta

MST Sigorta Aracılık Hizmetleri müşterilerinin Liberty Sigorta’ya yaklaşımı ile ilgili açıklamalarda bulunan Bağdınlı, Liberty Sigorta’nın vermiş olduğu hizmet, yapmış olduğu reklam kampanyaları sayesinde bilinirliğini daha da artırarak tanınmaya başladığını ve müşterilerin artık gönül rahatlığıyla bu şirketten sigorta hizmeti satın aldığını söyledi. Bağdınlı, “Dünyadaki büyüklüğü ve deneyimi tartışılmaz olan Liberty Mutual Insurance Grubu’nun üyesi olan Liberty Sigorta’nın, bilinirliliği, günden güne artan ve sağlanan güveni sayesinde müşterilerimiz için tercih sebebi oluyor” diye konuştu.
Türkiye için önemi ve değeri her geçen gün artan sigorta sektörünün, halen hak ettiği konumda olmadığını dile getiren Bağdınlı, globalleşen dünyada, sigortacılık sektöründeki gelişmeler ve yeniliklerin takibi sonucunda, sektörün gerekli acente yapısına ve müşteri bilincine ulaşacağını ifade etti. Bağdınlı, “Sigorta şirketlerinin ve biz acentelerin profesyonel bir bakış açısıyla müşteri memnuniyeti odaklı, hizmet kalitesini ön planda tutan bir iş anlayışını benimsememiz, sigorta sektörünün istenen ve arzulanan seviyelere ulaşması için büyük önem arz ediyor” dedi.

Liberty Sigorta, sunduğu ürünlerle sektörde fark yaratıyor

Liberty ürünlerinin sigorta müşterilerine sunduğu farklılıklar hakkında bilgi veren Mesut Bağdınlı, şunları söyledi: “Liberty Sigorta, özellikle bireysel ve ticari ürünlerdeki artı teminatları ve rekabetçi fiyat politikasıyla Türkiye’deki sigorta sektöründe fark yaratıyor. Sektörde markalaşan TrafiKasko, Canım Evim ve Ticari Sigorta Paketi ürünlerindeki müşterilerimize avantaj yaratan artı teminatlar, Liberty Sigorta’yı öne çıkaran farklılıklardan sadece birkaçı.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER