2 Mart 2024, Cumartesi
spot_img

Sigorta sektöründe Yılsonu kampanyaları hızlı başladı

POSTA’DA BU HAFTA

Posta Gazetesi’nde yayınlanan sigorta sayfası ‘Yılsonu kampanyaları hızlı başladı’ başlığını taşıyor. 2021 yılının sonuna yaklaştığımız bugünlerde sigorta sektöründe kampanya hareketliliğinin başladığına dikkat çekilen haberde, sigorta şirketlerinin trafikten sağlığa, emeklilikten erken BES’e kadar çeşitli ürünlerde başlattığı kampanyaların sektöre hareketlilik getirirken toplumda sigorta farkındalığını artırma konusunda da önemli katkılar sunduğuna yer veriliyor.

Cep telefonu servet oldu!

Sigortamedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar, bu hafta Posta Gazetesi’nde çıkan köşe yazısı “Cep telefonu servet oldu” başlığını taşıyor. Yazısında yaşanan ekonomik çalkantılara ve artan fiyatlara dikkat çeken Kantar, artık bir cep telefonu fiyatının 25 bin liraya çıktığını belirterek, “Bu pahalı ve hayatımızdaki en önemli parçamız olan cep telefonlarımızı pamuklara sarma vakti geldi. Gözümüzün içi gibi bakmalıyız bence” diyor.

1 Yorum

  1. Merhaba iyi akşamlar birşey danışacaktım yaklaşık 1,5 ay önce plakasını anlamadığım aracın biri seyir halindeyken benim aracımın arka sağ tamponundan vurarak benim yoldan çıkıp orta refüje çarpmamla devam eden kazaya sebep verdi aracımda çok masraf çıktığı için aracımı çok cüzi miktara verdim bende kaza sonucu başımın önünde 5 kanca kafamın arkasında 17 iç dikiş ve kanca atıldı burnumda kazada çarpmamdan dolayı eğrilik oldu güvence fonundan tazminat alacağımı söylediler hastane raporları ve trafik polisi deki raporlar benim lehime tazminat ne kadar alabilirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER