20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Sigorta Sektörü Voleybol Turnuvası’nda dostluk kazandı

RS Otomotiv Grubu tarafından geleneksel hale getirilen Sigorta Sektörü Plaj Voleybolu Turnuvası, yoğun bir katılımla 17-19 Mayıs tarihleri arasında, İBB Maltepe tesislerinde gerçekleştirildi. 3 gün boyunca süren müsabakalarda kazanan ise erkek takımlarda Anadolu Sigorta, kadın takımlarda Bupa Acıbadem Sigorta oldu.

RS Otomotiv Grubu tarafından geleneksel hale getirilen Sigorta Sektörü Plaj Voleybolu Turnuvası, yoğun bir katılımla 17-19 Mayıs tarihleri arasında, İBB Maltepe tesislerinde gerçekleştirildi. Bu sene Türkiye Sigorta Birliği’nin destekleriyle hayat bulan turnuvaya tüm sigorta sektöründen kadın ve erkek toplamda 40 takım katılım gösterirken, erkeklerde kazanan Anadolu Sigorta, kadınlarda ise Bupa Acıbadem Sigorta Takımı oldu. 

Zaman zaman büyük çekişmelere sahne olan turnuvanın finalinde konuşan RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Geleneksel hale getirdiğimiz voleybol turnuvamız, bu yıl da sigorta sektörümüzden büyük ilgi gördü. Birlik ve beraberliğimizi taçlandırdığımız, 19 Mayıs gibi özel bir tarihi coşkuyla kutladığımız bugün, katılım gösteren tüm sektör paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, kazanan takımlarımızı tebrik ediyoruz. Bir sonraki turnuvamızda buluşmayı iple çekiyoruz” şeklinde konuştu. 

Kazanan takımlar başarılarını, RS Otomotiv Grubu’nun 15’inci yıl kutlamaları kapsamında 25 Mayıs tarihindeki Zeynep Bastık Konserinde kupa töreniyle taçlandırılacak.

TSB Genel Sekreteri Özgür Obalı ise, “Turnuva, sektörümüzü bir araya getiren bu tür organizasyonların çoğalması adına bizleri umutlandırıyor. Organizasyonun bir parçası olmaktan memnuniyet duyuyoruz.  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı gibi böylesine anlamlı bir günde turnuvanın finalini yapmak çok kıymetli” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER