20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

SEGEM den Özel Sağlık Sigortası Eğitimi

segemSigortacılık Eğitim Merkezi, sigortacılık alanında eğitim ve sınav faaliyetlerinin standartlarını oluşturarak eğitim taleplerinin daha sistematik biçimde ve tek elden karşılanmasını sağlamak amacıyla çalışmalar yürüten Sigortacılık Eğitim Merkezi, 23 Ekim 2013 tarihinde verdiği ‘Yeni Sağlık Sigortaları Yönetmeliği Eğitimi’ni, yoğun talep üzerine tekrar verme kararı aldı. Açılan ek grup ile aynı eğitim 23 Kasım 2013 tarihinde tekrarlanacak. Gerçekleştirilecek bilgilendirme eğitimine son başvuru süresi ise 21 Kasım 2013. SEGEM tarafından yapılan duyuru şu şekilde:

“YENİ ÖZEL SAĞLIK SİGORTALARI YÖNETMELİĞİ EĞİTİMİ

AÇILAN EK GRUP HAKKINDA DUYURU

Bilindiği üzere SEGEM, 23 Ekim 2013 tarihli ve 28800 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliğinin getirdiği yeni düzenlemelerin sigortalı, sigortacı ve aracılar açısından getirdiği yenilikler, Türkiye’de Özel Sağlık Sigortası Uygulamaları ve modelleri hakkında 22 Kasım 2013 Cuma günü bir bilgilendirme eğitimi düzenlemektedir.

Yoğun talep üzerine aynı eğitim 23 Kasım 2013 tarihinde tekrarlanacaktır. Eğitime ilişkin ayrıntılı bilgilere www.segem.org.tr internet sitesinden ulaşmak mümkündür.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER