17 Temmuz 2024, Çarşamba
spot_img

SAB Başkanı, SAP Sigortacılık Günü’nde panelist olacak

sapSigorta Acenteleri Derneği (SAB) Başkanı Doğan Şen, SAP Sigortacılık Günü konferansına panelist olarak katılacak. 6 Mart’ta Ceylan Otel’de düzenlenecek olan, Türkiye ve dünyadan konuşmacıların katılacağı panelde acentelerin beklenti ve hakları da konuşulacak.

SAP Türkiye’nin 3 Şubat’ta düzenlediği ve kurumlara sağladığı çözümleri paylaştığı toplantı, bir gazetede yanlış bir yorumlamanın ardından ‘Acenteler kapanacak, sigorta ucuzlayacak’ başlığıyla yer bulmuştu. Sonrasında SAP tarafından yapılan düzeltme sonucu yayın organı internet sitesinden haberi kaldırmış olsa da, habere SAB ve diğer tüm dernekler tepki göstermişti.

Tüm acenteleri huzursuz eden bu habere yönelik, SAP Türkiye Direktörü Bülent Karal, SigortaHaber e-gazete’ye demeç vermiş, acente dernek yönetim kurullarına hitaben de bir yazı yazarak ‘yanlış anlaşıldığını’ ve bu talihsiz haberin kendilerinin değil, haberi gazetesine taşıyan gazetecilerin yorum ve düşünceleri olduğunu ifade etmişti.

Doğan Şen bu gelişmelere üzere konferansa SAP tarafından aldığı davete katılacağını belireterek, “SAP Sigortacılık Günü’ne panelist olarak katılmak, talihsiz haberin lehimize çevrilmesi, meslektaşlarımızın sesinin daha gür çıkacağı, teknolojik yenilikler ve dijital sigortacılık için acentelerin beklentilerinin neler olduğunu anlamak ve anlatmak için önemli bir fırsat olacaktır” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER