26 Şubat 2024, Pazartesi
spot_img

Vefat eden üyenin ailesine Memur-Sen’den 15 bin TL’lik ödeme

memursen-20022014

Memur-Sen Zonguldak İl Temsilciliği tarafından, geçtiğimiz günlerde ağaçtan düşerek tedavi altında bulunduğu hastanede yaşamını yitiren Eğitim Bir-Sen üyesi İbrahim Soyyiğit’in ailesine 15 bin TL’lik ferdi kaza sigorta çeki verildi. Memur-Sen Zonguldak İl Temsilciliği’nde düzenlenen törene, Memur-Sen Zonguldak İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Zonguldak Şube Başkanı Kamuran Aşkar, İbrahim Soyyiğit’in eşi ve kayınvalidesi ile Sendika yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Törende konuşma yapan Kamuran Aşkar, “Değerli arkadaşımız İbrahim Soyyiğit’i bir kez daha anmak ve aynı zamanda ailesine ferdi kaza sigortası çekini takdim etmek üzere toplanmış bulunuyoruz. Biz Sendika olarak, kurulduğumuz günden beri üyelerimizi sayı olarak değil, yol arkadaşı olarak gördük. Üyelerimizi, dünyada ve ahiretteki dert arkadaşımız ve kader birliği yapacağımız arkadaşlar olarak gördük. 19 Kasım tarihinde kaybettiğimiz İbrahim kardeşimizin ailesine, yaşantılarında Sendika olarak bir nebze olsun destek sağlayabilmek amacıyla 15 bin TL’lik ferdi kaza sigortası çekini takdim etmek istiyorum” dedi.

15 bin TL’lik çeki, İbrahim Soyyiğit’in eşi Gülşen Soyyiğit’e takdim eden Kamuran Aşkar, üyenin eğitim gören iki çocuğuna da eğitim yaşamı boyunca gerekli desteği vereceklerini söyledi. İbrahim Soyyiğit’in kayınvalidesi Huriye Soyyiğit ise yaptığı konuşmada, “Sendika’nın yaptığı bu yardımdan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: haberfx.net

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER