19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

ING Emeklilik 11’inci yılını kutladı

INGE 11YilYemegi (1)ING Emeklilik, 11’inci kuruluş yıldönümünü tüm çalışan ve yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen özel bir akşam yemeğinde kutladı. Sahne İstanbul’da düzenlenen geceye, her kademeden toplam 320 kişi katılım gösterdi.

Gecede, ING Emeklilik Genel Müdürü Jetse de Vries, çalışanlara hitaben bir konuşma yaptı. Jetse de Vries, “2013 yılı hepimiz için yoğun bir yıl oldu. Ekip olarak verimli bir yıl geçirdik. Tüm sene çok çalıştınız. Bunun için hepinize çok teşekkür ederim. Bu akşam, tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 2014 yılında da başarılarımıza yenilerini ekleyerek büyümemizi sürdüreceğimize inanıyorum” dedi.

INGE 11YilYemegiŞirkette 10’uncu yılını dolduran çalışana plaket

Konuşmaların ardından sahneye gelen ING Emeklilik yöneticileri, şirkette 10’uncu yıllarını dolduran çalışanlara plaketlerini takdim etti. Ayrıca yapılan çekiliş sonucunda çalışanlara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Ardından sahne alan ünlü müzisyen Bora Öztoprak, söylediği şarkılarla çalışanlara keyifli saatler yaşattı. ING Emeklilik çalışanları, gecenin ilerleyen saatlerine kadar Atilla Şimşek’in orkestrası ve DJ eşliğinde dans ederek 11’inci yıllarını coşkuyla kutladı. Tüm gece boyunca mekan girişine konulan fotoğraf stüdyosunda aksesuarlı fotoğraf çekimleri yapılırken, konuklara gecenin sonunda 2013 Almanak kitapçığı hediye edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER