22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Q Sözlük soruyor: “Eğitim Kefalet Sigortası” nedir?

Quick Sigorta’nın sigorta konusunda merak edilenlere yer verdiği Q- Sözlük, “Eğitim Kefalet Sigortası nedir?” sorusuna cevap aradı.

Quick Sigorta’nın toplumda sigorta bilincini yükseltmek amacıyla geliştirdiği Q Sözlük, sigorta konusunda bilgiler vermeye devam ediyor. YouTube üzerinden yayınladığı videoda bu kez vatandaşlara “Eğitim Kefalet Sigortası nedir?” diye soran Quick Sigorta, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Finansal risklere karşı eğitim devamlılığı

Quick Sigorta Finansal Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Soner Tekbaş eğitim kefalet sigortasının eğitim Kurumunun finansal risklerini ortadan kaldırarak okul taksitlerinin ödenmesini garanti altına alan bir kefalet sigortası olduğunu belirterek “Özel eğitim kurumlarının eğitim ödemelerinden kaynaklı finansal risklerini ortadan kaldırmak için hazırladığımız eğitim kefalet sigortasının en önemli avantajları eğitim kurumunun finansal riskini ortadan kaldırarak okulun asıl işi olan eğitim faaliyetlerine odaklanmasını sağlar. Senet ile ödemeyi en güvenli ödeme aracı haline getirerek eğitim kurumuna rekabet avantajı sağlarken eğitim ücretlerinin 12 aya kadar taksitlendirilmesine de imkan tanır. Veli açısından beklenmedik durumlara karşı koruma ve eğitim devamlılığı sağlar. Velinin kredi kartı ve banka limitlerini bloke etmesinin önüne geçer” açıklamalarında bulundu.

Videonu tamamını buradan izleyebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER