13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Sigortam.net’ten öğretmenlere özel kasko indirimi

Sigortam.net, öğretmenler için hazırladığı yeni kampanyası kapsamında, kasko poliçelerini Sigortam.net üzerinden yaptırmak isteyen öğretmenlere anlaşmalı sigorta şirketlerinde geçerli yüzde 25’e varan indirim avantajı sunuyor.  

Artan kasko fiyatları, tüketicilerin sigorta yaptırmalarını güçleştiriyor. Sigorta şirketleri ise araç sahiplerinin bu durumdan olumsuz etkilenmemeleri adına kampanyalar düzenlemeyi sürdürüyor.

Sigortam.net de tüm öğretmenler için çok özel bir kampanyayı hayata geçirdi. Kampanya kapsamında öğretmenler, kendi üzerlerine kayıtlı araçlarının kaskosunu yüzde 25’e varan indirim avantajı ile yaptırabilecek. İlk ve orta eğitim, üniversite, dershane gibi farklı kurumlarda aktif olarak görev yapan tüm öğretmenler, Sigortam.net web sitesinden ve 444 24 00 numarası ile telesatış kanalı üzerinden yaptıracakları kasko poliçeleri için bu kampanyadan yararlanabilecek.

Öğretmenlerin yüzde 25’e varan indirim elde edebilmek için, poliçe alımının ardından 24 saat içinde, Sigortam.net Whatsapp hattına meslek kartı ile araç plakalarını göndermeleri yeterli oluyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER