4 Aralık 2023, Pazartesi
spot_img

OSAD’tan emeği geçen acentelere plaket

Osmaniye Sigorta Acenteler Derneği (OSAD), derneğe emeği geçen sigorta acenteleri sahiplerine teşekkürlerini sunmak üzere plaket takdim etti.

Osmaniye Sigorta Acenteler Derneği (OSAD), derneğe emeği geçen sigorta acenteleri sahiplerine bir plaketle teşekkürlerini sundu. OSAD Başkanı Metin Sevmez yaptığı konuşmada, derneğe emeği geçen herkese teşekkür etti.

23062014d
Osmaniye Sigorta Acenteler Derneği

Sevmez, sigortanın insan hayatı için önemli olduğuna dikkat çekerek bu anlamda önemli sorumluluklar taşıdıklarını belirtti. Hayatın ve birikimlerin değişik riskler taşıdığını, sigortayla tanışık ve barışık olunduğu takdirde pek çok riskin kolayca göğüslenebileceğini anımsatan Sevmez, “Sigorta sistemimiz kanunlara bağlıdır ve kanunlar haklarımızı korumak için var. Sosyal hayatımızda sigorta gereklilikten çok zorunluluk haline gelmiş bulunuyor” dedi. Sevmez, bu tarz etkinlikleri devam ettireceklerini belirterek konuşmasına şu şekilde devam etti: “Sigorta sektörünün aktörlerinden biri olarak biz sigorta acenteleri, sigortacılığın gelişmesini bir sektör büyümesinden çok sigortalılarımızın zor zamanlarında yaralarının sarılması, hayatlarının kesintiye uğramaması için bir güven kaynağı olarak görülmesini istiyor ve bu nedenle gereğinden fazla önemsiyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel etkinlikler yapmak, sektörde yaşanan sıkıntıları ve sorunları yetkili mercilere aktarmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Daha sonra derneğe emek veren acente kurucu başkanları Nihat Arslan, Ali Güner ve Suat Mart’a plaketleri takdim edildi.

AKDENİZ GAZETESİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER