25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

Oracle Day 2013 yeni teknolojilerle yeni dünyayı buluşturuyor

oracleOracle, yeni teknolojilerle hızla değişen dünyaya ayak uydurabilen şirketler ve iş ortaklarıyla buluşuyor. 14 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirilecek etkinlikte katılımcılar teknolojinin yeni iş modellerini ve fırsatlarını nasıl ateşlediğini öğrenebilecek ve inovasyonu ön plana çıkartmak için bilgi teknolojilerini sadeleştiren şirketlerin başarı hikayelerini dinleyebilecek.

Teknoloji, dünyayı sürekli değiştirmeye devam ediyor. Bulut bilişim, mobil çözümler, büyük veri ve nesnelerin interneti güçlerini birleştirerek, eski iş modellerini altüst edip inovasyonu ön plana çıkartıyorlar. Organizasyonlar ise bu yeni dünyaya ayak uydurmak için bir yandan sürekli değişimi sağlamaya çalışırken, diğer yandan da işletmelerini en iyi şekilde yönetmeye devam etmek zorundalar. Peki organizasyonlar bu dengeyi nasıl koruyorlar? Oracle, ‘Oracle Day 2013’ etkinliği ile birçok Oracle müşterisinden dinleyebileceğiniz başarı hikayeleriyle size bunun nasıl mümkün olduğunu öğrenme fırsatı sunuyor.

Şirketlerin başarı hikayelerini dinleme fırsatı
Katılımcılar, etkinlikte, teknolojinin, yeni iş modellerini ve fırsatlarını nasıl ateşlediğini öğrenebilecek, inovasyonu ön plana çıkartmak için bilgi teknolojilerini sadeleştiren şirketlerin başarı hikayelerini dinleyebilecek ve sektör profesyonelleriyle bir araya gelebilecek ve uygulamaları demolar eşliğinde Oracle’dan en yeni ürün haberlerini ve duyurularını takip etme fırsatı bulabilecekler.

Intel ve Innova’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinlikte Bulut Bilişim Çözümleri, Büyük Veri & Analitik Çözümler, Mobil Dünyada Orta Katman Çözümleri, İş Uygulamaları, Modern Veri Merkezi, Oracle & İş Ortakları Çözümleri & Başarı Hikayeleri ve Oracle User Group (TROUG) temalarında, dallarında uzman konuşmacılar katılımcılarla buluşacak. Oracle Day 2013’ün medya sponsoru ise Sigortamedia olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER