Millî Reasürans’ın hedefleri Hayatımız Sigortalı’da

0
371

Hayatımız Sigortalı Dergisi’nin Nisan sayısını tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dergimizin yeni sayısı yine dopdolu.

Hayatımız Sigortalı Dergisi’nin Nisan sayısını tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dergimizin yeni sayısı yine dopdolu. Kapak konuğu olarak bu ay Millî Reasürans’ın Genel Müdürü Fikret Utku Özdemir’e yer verdik. Millî Reasürans’ın hedefleri, reasürans piyasası ve Türk sigorta sektörü üzerine söyleştiğimiz Özdemir, Türk Reasürans’la ile ilgili sorumuzu, “Türk Reasürans, “Millî Reasürans’ın faaliyetlerini etkilemedi. Global reasürörlere her zaman gereksinim olmakla birlikte yerli reasürörler de sektörümüzü destekleyip geliştirerek, geleceğe taşıyacak” diye yanıtladı.

Sigortamedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar, bu ayki editör yazısında Sigortamedya’nın YouTube kanalı Sigorta Ekranı ve diğer Sigortamedya yayın organlarının başarısını dile getirdi.

18 yaş altına da BES yolda

Dergimizin bu ayki sayısında yine birbirinden ilginç haber yazıları da mevcut. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 12 Mart’ta açıkladığı ‘Ekonomi Reformları Paketi’nde de yer alan ‘18 yaş altına BES’ için de son düzlüğe girildi. Haziran sonuna kadar yapılması beklenen düzenlemeyle, 18 yaş altındakiler de ‘katılımcı’ olarak direkt sisteme dahil olacak. Konuyla ilgili haberimizi de ilgiyle okuyacaksınız. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) pandemide yaralarını saran ‘Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası’nın KOBİ’lere yararını anlatan haberimiz yanında, katılım sigortacılığında ‘pencere usulü’ ile faaliyet gösteren sigorta şirketlerinin son durumu ile ilgili haber de eminim ilginizi çekecektir.

Hayatımız Sigortalı’dan bu ay da bu kadar. Maskenizi takmayı unutmayın; sağlıcakla kalın. Güzel günler sizlerin olsun.


Sektörde ilklere imza atan, piyasada yayınlanan ilk ve tek sigortacılık dergisi Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye dergilerinde yer alan özel röportajlar; haber dosyaları, toplantılar, kulislerin hepsine Sigorta Medya Dergilik üzerinde de ulaşım sağlanabiliyor.

Kısacası dergilerin her ay ilgiliyle beklenen yeni sayıları TurkcellDergilikve Türk Telekom e-dergi uygulamalarının yanı sıra SigortaMedya Dergilik üzerinden de dijital olarak takip ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz