22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Marsh Türkiye’nin Yeni CEO’su Hakan Kayganacı

Dünyanın lider sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi Marsh’ın Türkiye ofisinde lider değişimi gerçekleşti.

Hakan Kayganacı

Global sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi Marsh’ın 1998 yılından bugüne her yıl başarı grafiğini artırarak sürdüren Türkiye CEO’su Mert Yücesan, Marsh Türkiye Yönetim Kurulu’nda görevine devam ederek 23 Ocak 2015 tarihi itibarıyla CEO’luk görevini yıllardır birlikte çalıştığı iş arkadaşı, Marsh Türkiye’nin Risk Yönetimi ve Dijital İş Lideri Hakan Kayganacı’ya devretti.

 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra çalışma hayatına Güney Afrika’da başlayan Hakan Kayganacı 1996 yılında Marsh Güney Afrika’da madencilik müşterilerinin Risk Denetim Danışmanlığı görevini üstlendi. 2000 yılında Türkiye ofisine transfer olarak Risk Danışmanlığı bölümünü kuran Hakan Kayganacı, Kurumsal Müşterilerin Risk Yönetimi analizi ve çözüm ihtiyaçlarına yönelik servisler; sabit kıymet ve sorumluluk riskleri, iş sürekliliği planlamaları ve kurumsal risk yönetiminden sorumlu olarak görev yaptı. Kayganacı 2007 yılından itibaren Marsh Risk Danışmanlığı Türkiye ve Bölge Yöneticiliği (Türkiye, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu) pozisyonunda, 2010 yılından bu yana da Marsh’ın Kurumsal Endüstriyel Müşteriler için Risk Yönetimi ve Sigorta çözümleri sunan bölümünde liderlik görevini sürdürmekteydi. 2014 yılında ise tüm bu görevlerine ek olarak Bireysel Sigortalar ve Dijital yönetimini de üstlendi.

Marsh Türkiye’nin yeni CEO’su Hakan Kayganacı, “Yıllarca birlikte görev yaptığım Sayın Mert Yücesan’dan sektör lideri bir kurumun yönetimini devraldım. Marsh olarak 2015 yılı itibarıyla her zaman olduğu gibi Türkiye’de ve dünyada iki temel çalışma alanımız olan sigorta brokerliği ve de risk danışmanlığında yenilikçi, yapıcı ve sektörü ileri taşıyan tavrımızı muhafaza ederken global bilgisi ve yerel tecrübesini harmanlayan 300’ü aşkın çalışma arkadaşımla en doğru çözümlerle en iyi hizmeti vermek için yolumuza devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.


Marsh Hakkında

Dünyanın lider sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi Marsh, müşterilerine kendi sektörlerine özel, geleceklerini ve başarılarını korumak için yaratıcı çözümler tasarlar ve sunar. Marsh’ın yaklaşık 26,000 çalışanı 130’dan fazla ülkede yerleşik müşterilerine danışmanlık ve brokerlik alanında hizmet vermek için işbirliği içinde çalışmaktadır.

Marsh’ın bağlı bulunduğu Marsh &McLennan Şirketler Grubu, (NYSE: MMC) 55,000’den fazla çalışanı ve 12 milyar doları aşan yıllık geliri olan strateji, risk ve insan kaynakları alanında müşterilerine danışmanlık hizmetleri ve çözümler sunan profesyonel hizmetler şirketidir. Risk ve reasürans aracılık hizmetleri alanında global bir lider olan GuyCarpenter, insan kaynakları danışmanlığı ve ilintili hizmetler alanında global bir lider olan Mercerve yönetim danışmanlığı alanında global bir lider olan OliverWyman şirketlerini de bünyesinde barındırmaktır. Marsh’ıtwitter’dan@MarshGlobalya da LinkedIn, FacebookveYouTubehesaplarındantakipedebilirsiniz.

Marsh Türkiye Hakkında

Marsh’ın Türkiye operasyonu, 300’den fazla risk ve sigorta uzmanı ile 40 yılı aşkın süredir, risk ve sigorta brokerliği alanında lider konumdadır. Marsh Türkiye, ana merkezi olan İstanbul dışında İzmir, Ankara, Adana, Bursa ve Gaziantep bölge ofisleri ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı sermayeli işletmelere risk ve sigorta brokerliği ve danışmanlık alanlarında hizmet veren Marsh Türkiye’nin müşteri portföyü arasında Türkiye’nin ilk 500 şirketi konumundaki birçok lider şirket bulunmaktadır.www.marsh.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER