29 Kasım 2023, Çarşamba
spot_img

Liberty Sigorta, TrafiKasko ile Felis Ödülü kazandı

liberty_kLiberty Sigorta,  MediaCat Felis Ödülleri’nde “Son Model Kasko: TrafiKasko” reklam filmi ile “Finans, Bankacılık ve Sigorta dalında Başarı ödülü” nü aldı.

Yaratıcı medya uygulamalarının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla 4-5 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Brand Week Istanbul kapsamında gerçekleşen 9. MediaCat Felis Ödülleri töreninde Liberty Sigorta’ya “Finans, Bankacılık ve Sigorta dalında Başarı ödülü” verildi.

Toplam dört ana bölümde, 20 Eylül 2013 – 20 Eylül 2014 tarihleri arası reklam endüstrisinde yayınlanmış veya uygulanmış çalışmaların değerlendirildiği etkinlikte Liberty Sigorta, 2013 yılında gerçekleştirdiği “Son Model Kasko: TrafiKasko” reklam filmi ile “Finans, Bankacılık ve Sigorta dalında Başarı ödülü” nü almaya hak kazandı.

Felis Ödülleri, gerek medya planlama ve satın alma fonksiyonunun, gerekse yaratıcılığın önemini, reklamın başarısındaki rolünü vurgulamak ve bu fonksiyonun gelişmesine katkı sağlamak, bu alanda faaliyet gösteren tüm ajansların ekiplerini motive etmek ve başarılarını belgelemek, ödüllendirmek ve onurlandırmak amacıyla her yıl MediaCat tarafından düzenleniyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER