26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

Liberty acentelerine Paris seyahati kampanyası

libertysigortaEkim – Aralık 2013 tarihlerinde gerçekleştirilen oto dışı ürün kampanyalarında başarılı olan Liberty acenteleri, 20-23 Şubat tarihleri arasında Paris’i keşfetti.

Liberty Sigorta’nın Ekim – Aralık 2013 tarihlerinde gerçekleştirdiği oto dışı üretim hedefine bağlı “Yurtdışı Seyahat Kampanyası”nda başarılı acenteleri Fransa’nın başkenti ve dünya turizm merkezlerinden biri olan Paris’i keşfetti. Liberty acentelerinin ve yöneticilerinin katıldığı Paris seyahati 20-23 Şubat tarihleri arasında gerçekleşti.

Gezinin ilk günü Seine Nehri’nin iki yakısına kurulmuş olan ve Fransa’nın başkenti olmasının yanı sıra, bilim, kültür, sanat alanlarında da dünyanın önde gelen merkezlerinden birisi olarak kabul edilen Paris’de şehir turu yapan Liberty acenteleri, Champ Elysee Caddesini gezme, Notre Dam Paris Katedrali, Ecole Militaire(Harp Akademisi) ve Zafer Takı’nı yakından görme fırsatını buldu.

İkinci gün ise Fransa’nın sembolü halini almış Eyfel Kulesi, Sacre Coure Klisesi ve Ressamlar Tepesini gördükten sonra Seine Nehrin’de keyifli bir tekne turu yaptı. Üçüncü gün; büyülü ve göz kamaştırıcı rüyalar diyarı Disneyland’da tüm gün eğlenceli saatler geçiren Liberty acenteleri, akşam ise dünyanın ve Paris’in en eğlenceli showlarından biri olan Lido Show’u izleme fırsatı buldu. Gezinin son günü dünyada en çok ziyaret edilen sanat müzesi Louvre müzesini gezen Liberty Sigorta acenteleri ve yöneticileri, 4 günlük geziden moral ve enerji depolayarak döndü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER