19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Kadir İnanır’ın efsane bakışları Sigortam.net’e odaklanıyor

SIGORTAMNET_KADIR_INANIR_REKLAMYeşilçam’ın bakışlarıyla ünlü efsane aktörü Kadir İnanır, bakışlarını bu kez kendine en uygun sigortayı bulmak için Sigortam.net’e çeviriyor. İnanır, markanın yeni reklam filmi için internet ünlüsü bir keçi ile kamera karşısına geçti.

2001 yılında kurulan, Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta satışı ve karşılaştırması hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip Sigortam.net’in, Türk sinemasının bakışları ile efsane usta aktörü Kadir İnanır’ın başrolünü bir keçi ile paylaştığı yeni reklam filmi izleyiciyle buluştu.

2 Haziran 2014 Pazartesi akşamı televizyon ve internet üzerinden yayına giren reklam filminde, Kadir İnanır sigorta hizmeti almak isteyen tüm izleyicileri, “Kazancım net, Sigortam.net” sloganıyla öncelikle Sigortam.net’e bakmaya çağırıyor.

Sigortam.net’in İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan reklam filmi hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Kadir İnanır, yıllarını sinemaya adamış, pek çok ölümsüz karakteri canlandırmış ve Türk toplumunun gönlünü fethetmiş bir isim. Kendisinin sanatında ve sergilediği duruşta dürüstlük, kararlılık, planlılık ve irade vazgeçilmez ilkeler olarak göze çarpıyor. Ayrıca Kadir Bey topluma ve son tüketiciye şeffaf, faydalı ve kazanç sağlayan şirketlerle ve ürünlerle yakından ilgili. Sigortam.net’in de gerek şeffaflık ilkesi gerekse müşterileri için en doğru ve kazançlı sigorta ürününü bulma uzmanlığı, bizleri aynı paydada buluşturdu. Tüketicilerin sigorta alım sürecini şeffaf bir şekilde görebilecekleri, ihtiyaç duydukları sigorta ürünlerini karşılaştırarak, bütçelerine en uygun sigorta poliçesini yer ve zamandan bağımsız olarak satın alabilecekleri bir platform olduğumuzu net ve eğlenceli bir dille hedef kitlemize anlatacak en doğru isim, Kadir İnanır ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Reklam filmi 1.5 ayda tamamlandı

Yönetmenliğini Walky/Talky’nin yaptığı Sigortam.net’in yeni reklam filminin senaryosu Tribal Yaratıcı ekibi tarafından yazıldı. Film sokağı stüdyolarında bir günde çekilen filmin prodüksiyonu ise Anima Istanbul tarafından yapıldı. Müziklerini Kerem Doğrar’ın, vokal seslendirmesini ise Bay J’nin yaptığı reklam filminin hazırlık, çekim ve post prodüksiyonu 1.5 aylık bir sürede tamamlandı.

Sigortam.net’in yeni reklam filmi kampanyasını buradan izleyebilirsiniz: http://www.sigortam.net/kadir-inanir-keci-sigorta-kampanyasi

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER