19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Canlara can vermeye başladılar

nese demiragSosyal sorumluluk bilinciyle “Kan, Organ ve Kök Hücre Bağışı” projesinin startını veren sigortacılar, canlara can vermeye başladı.

Sigorta acenteleri, sosyal sorumluluk bilinciyle “Kan, Organ ve Kök Hücre Bağışı” projesinin startını verdi. Sektörel anlamda bir ilk olan, kan, organ ve kök hücre bağışı lansmanı 31 Mayıs 2014 tarihinde, Ankara’da yapıldı. Lansman, Sigortacılık Genel Müdürü Dr. Ahmet Genç, Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) Başkanı Hüseyin Kasap, Ankara Ticaret Odası Meslek Komitesi Başkanı Kemal Gazioğlu, Başkent Sigorta Acenteleri Derneği (BASİAD) Başkanı Bülent Yalçın ve yönetim Kurulu üyeleri, Sigorta Acenteleri Derneği (SADER) Başkanı Z. Kemal Gazioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Afyon Sigorta Acenteleri Derneği  (AFSAD) Başkanı Bekir Özerdem, Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Sabri Serkan Kızılsu, Türkiye Sigorta Birliği (TSB) temsilcileri, TOBB temsilcileri, Kızılay yöneticileri, acenteler, eksperler, sigorta şirketi bölge müdürleri, projeye el veren şirket ve kurumların yöneticileri, ticaret meslek lisesi hocalarının katılımı ile gerçekleşti.

“Kan, Organ ve Kök Hücre Bağışı” projesi adına sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ettikleri için tüm katılımcılara teşekkürlerini sunan Organizasyon komitesi Başkanı Neşe Demirağ, konuya ilişkin şu açıklamaları yaptı: “Özellikle projeye inanan ve destek olan ve meşalenin yanması  için çaba sarf eden, hep yanımda olan, Makro Sigorta Aracılık Hizmetleri  Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Adıyaman’a, TNS MUDA Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Yedek’e, Erkan Gülhan’a  ayrıca sonsuz şükranlarımı iletiyorum. Lansman toplantısına katılıp destek sözü veren mazeret bildirip ama kendi illerinde destek olacaklarını bildiren STK’lara ve ticaret odası meslek komitelerimize duyarlılıkları için sonsuz teşekkür ediyoruz. Projeye hiçbir maddi ve çıkar beklentisi  olmadan destek veren  kanatsız meleklere şükranlarımı sunuyorum.”

Bu yıl en az 20 ilde etkinlikler düzenleyeceklerini bildiren Demirağ, 5 Haziran 2014 tarihinde Kocatepe Üniversitesi’nde, Eylül 2014 tarihinde ise Ankara Üniversitesi’nde programların belirlendiğini ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER