19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

“TSB III. Basketbol Turnuvası”nda potanın şampiyonu Anadolu Hayat Emeklilik oldu

TSB BasketbolTürkiye Sigorta Birliği(TSB) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen basketbol turnuvası sonuçlandı. 18 sigorta ve bireysel emeklilik şirketi ile TARSİM’in katılımıyla toplam 30 takımın mücadele ettiği turnuvanın sonunda birinciliği Anadolu Hayat Emeklilik takımı kazandı. 

 

Sigorta şirketleri çalışanları arasındaki iletişimi, birlik ve dayanışmayı artırmak, sporu teşvik etmek amacıyla düzenlenen TSB III. Basketbol Turnuvası, 19 Nisan-1 Haziran 2014 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirildi. Sigorta ve bireysel emeklilik şirketleri ile TARSİM çalışanlarından oluşan toplam 19 şirketten 30 takım Akatlar / Şişli Terakki Vakfı Lisesi Kapalı Basketbol Salonu’nda oynanan hafta sonu maçlarıyla mücadele etti.

Toplam yedi hafta süren mücadelenin sonunda 1 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen final maçında Anadolu Hayat Emeklilik turnuvanın şampiyonu oldu. Axa Sigorta’nın ikinci, Garanti Emeklilik’in üçüncü ve Ray Sigorta’nın ise dördüncü olduğu turnuva aynı gün gerçekleştirilen ödül töreniyle sona erdi. Ödül töreninde takımlara kupalarınıve madalyalarını TSB Başkanı Ramazan Ülger ve Genel Sekreter Yardımcısı Atilla Oksay verdi. Turnuva şampiyonu olan takıma ayrıca 5.000 TL para ödülü takdim edildi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER