25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

İşcan, HDI Sigorta’daki yenilikleri Hayatımız Sigorta’lı ya anlattı

Hayatımız Sigortalı Dergisi’nin yeni sayısını siz değerli okuyuculara ulaştırmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Bu ay, derginizin kapağında HDI Sigorta’nın yeni Genel Müdürü Firuzan İşcan var. HDI Sigorta ve sigorta sektörü ile ilgili sorularımızı yanıtlayan İşcan,  reasürans kapasitelerinin daralması ve risklerin artması karşısında acentelere de çok görev düştüğünü belirtiyor. İşcan, “Aracılarımızın, acentelerimizin geçmiştekinden farklı bir şekilde müşterilerini daha iyi yönlendirmeleri, daha fazla yol gösterici olmaları gerekli” diyor. Sigortamedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar, sigorta sektöründe güncel gelişmeleri kaleme alırken, sektörde açıklanan kâr rakamlarının iyi olmakla birlikte, bu yalancı bahara kanmamak gerektiğini vurguluyor.

TSS’de sorunlar diz boyu!

Türkiye sigorta sektöründe birçok şirketin 2024’te de oyun planlarını Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) üzerine kurmalarına karşın, TSS’de sorunlar diz boyu. Konuyla ilgili sigorta şirketi yöneticileri ve uzmanların görüşlerini içeren dosya haberimizi ilgi ile okuyacağınızı düşünüyoruz. Dergimizde bu ay Bireysel Emeklilik Sistemi’ndeki (BES) devlet katkısı ile ilgili bir haber de yer alıyor. Gönüllü BES’te daha fazla devlet katkısı almak isteyen katılımcıların haberi mutlaka okumalarında yarar var. Hayatımız Sigortalı Dergisi bu ay da dopdolu. Sigorta şirketi yöneticileri ile yapılan röportajlar ve güncel şirket haberleri de umarım ilginizi çekecektir.

Hayatımız Sigortalı Dergisi’nden bu aylık da bu kadar. Yeni yılın ilk sayısında görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.    

Hayatımız Sigortalı Dergisi’nin geçmiş tüm sayılarına ve son sayısına Türk Telekom e-dergi, DijitalBasin.com ve SigortaMedya Dergilik üzerinden ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER