18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Sigortam.net’ten yeni yıla özel 24 hediye

Sigortam.net’in 29 Kasım- 3 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak kampanyası kapsamında Sigortam.net’ten herhangi bir branşta teklif alan, form dolduran veya poliçe yaptıran herkes yılbaşı çekilişine katılma şansı elde ederek 24 Apple ürününden birinin sahibi olabilecek.

Sigortam.net, yeni yılı hediyeli kampanyasıyla karşılıyor. 23 Kasım 2023-3 Ocak 2024 tarihleri arasında web sitesini ziyaret ederek teklif alan, form dolduran ya da poliçe yaptıran tüm Sigortam.net müşterileri, büyük yılbaşı çekilişine katılmaya hak kazanarak 1 adet Apple iPhone 15, 3 adet iPad 9. Nesil, 5 adet Apple Watch SE, 15 adet ise AirPods 2. Nesil olmak üzere toplam 24 ödülden birine sahip olabilecek. 

Sigortam.Net’in web sitesi üzerinden form dolduran bireysel katılımcılar 1 çekiliş hakkı, web sitesi veya 444 2 400 nolu çağrı merkezinden sigorta teklifi alan bireysel katılımcılar her branş için 1 kere verilmek üzere 10 çekiliş hakkı ve bu poliçelerden herhangi birini satın alan bireysel katılımcılar satın aldığı poliçe için 100 çekiliş hakkı kazaranak hediyelere sahip olma şansı yakalayacaklar. Kazananlar 18 Ocak Perşembe günü Sigortam.net web sitesi ve Posta gazetesinde açıklanacak. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER