25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

Allianz Türkiye ve TEGV’den çocuklara özel spor şenliği

Allianz Türkiye ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı’na kayıtlı tüm çocuklar için spor şenliği düzenledi. 

Allianz Türkiye ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 6 Şubat depremlerinden etkilenen ve Şanlıurfa’ya göç eden çocuklar da dahil olmak üzere TEGV Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı’na kayıtlı tüm çocuklar için spor şenliği düzenledi. 

Çocuklara sporun iyileştirici gücüyle ulaşmak; çocukların hareket ve spor yoluyla sağlıklı büyümelerine ve gelişim göstermelerine katkı sağlamak hedefiyle gerçekleştirilen “Allianz Motto Hareket ile MoveNow Spor Şenliği”nde 250’yi aşkın çocuk 10 farklı spor etkinliğine katılırken paralimpik ve dünya yüzme şampiyonu milli sporcu Sümeyye Boyacı da çocuklarla bir araya geldi. 

Gelecek nesilleri desteklemeye devam ediyoruz

“MoveNow” spor şenliğiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Allianz Türkiye CEO’su Tolga Gürkan, “Gelecek nesilleri destekleme sorumluluğumuzdan hareketle, depremden etkilenen çocukların yanında olmaya ve onlara destek olmaya büyük önem veriyoruz. Deprem felaketinin ardından yaraların sarılması için bölgeye yapılan yardım çalışmalarına katkıda bulunmanın yanı sıra, özellikle çocukların sağlıklı gelişimlerini desteklemek ve yüzlerinde bir tebessüm oluşturmak amacıyla sahada olmaya devam ediyoruz. Uzun yıllardır TEGV iş birliğinde devam eden ve bugüne kadar binlerce çocuğa ulaşmış olan Allianz Motto Hareket programımızı Şanlıurfa ve birçok ilimizdeki çocuklarla da buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.  

Allianz Motto Hareket Programı ile binlerce çocuğa ulaştık

Allianz Türkiye’nin uzun zamandır TEGV’e farklı konularda destek verdiğini söyleyen Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Genel Müdürü Sait Tosyalı ise “2016 yılından beri Allianz Motto Hareket Programı ile de binlerce çocuğumuz spor ve sağlıklı yaşam etkinliklerine katıldı. Bugün TEGV Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı’ndaki çocuklar farklı spor etkinliklerini deneyimledi ve eğlenceli bir gün geçirdi. Allianz Türkiye’ye verdikleri destek için teşekkür ederiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER