19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

İKSV’den Zurich’e Plaket

09062014bİstanbul Kültür Sanat Vakfı Başkanı Bülent Eczacıbaşı, düzenledikleri festivallerin sigorta sponsorluğunu üstlenen Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız’a teşekkür plaketi sundu.

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı’nın (İKSV) sigorta sponsoru olan Zurich Sigorta, İKSV tarafından düzenlenen film ve tiyatro festivallerinin ardından 42. İstanbul Müzik Festivali’ne de güvence sundu. 1 – 27 Haziran 2014 tarihleri arasında “Doğanın şarkısı” temasıyla düzenlenecek olan müzik festivalinin açılış töreninde Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız’a, İKSV Başkanı Bülent Eczacıbaşı tarafından bir teşekkür plaketi sunuldu.

Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız, 42 yıldır devam eden festivalin İstanbul kent yaşamının bir parçası olduğunu belirterek “Biz Zurich Sigorta olarak toplumun gelişmesini desteklemeyi önceliklerimiz arasında görüyoruz. Uzun yıllardır organize ettikleri uluslararası festivallerle Türkiye’nin kültür hayatına katkıda bulunan İKSV’yle işbirliğimize çok değer veriyoruz. Film ve tiyatro festivallerinin ardından müzik festivaline de güvence sunmaktan mutluyuz” dedi.

Zurich’in destek verdiği İKSV’nin festivalleri kapsamında 1-16 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek İstanbul Caz Festivali de yer alıyor. 1-14 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Tasarım Bienali’ne de sigorta sponsorluğu sunan Zurich Sigorta, toplum yaşamında önemli bir yeri olan sanata destek vermeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER