19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Güven Aykaç, Mapfre’deki görevlerinden ayrıldı

guven_aykac_kGüven Aykaç Tur Assist ve Mapfre Assistance görevlerinden Haziran sonu itibari ile ayrılıyor.

1999’den bu yana Mapfre Asistencia grubuna bağlı Tur Assist’in genel müdürlüğünü yürüten Güven Aykaç, 2012 yılında Grubun “Güney Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’dan sorumlu Bölge Direktör Vekili” olarak  atanmıştı. Bu geçen süreçte de
Tur Assist Genel Müdürlüğü’nü Cemal Fenercioğlu sürdürüyordu.

Güven Aykaç bu kararı sonrasında bir yazı ile tüm dostlarına veda etti. Aykaç’ın dostlarına ve iş ortaklarına yazdığı veda yazısı şöyle ;

“ Değerli dostlarım,

16 yıldır çalıştığım şirketimden , Tur Assist ve Mapfre Assistance  ailemden , değerli başkanımın, yöneticilerimin ve  sermayedarımın   onaylarıyla Haziran sonunda ayrılıyorum. Bu dönem içinde, sizler ve ekibimle beraber uluslararası düzeyde  ses getiren, sigorta , otomotiv, diğer finans ve turizm sektörlerini değiştiren  bir çok projeye imza attık. Dünyanın en iyi asistans şirketlerinden birini, Tur Assist’i , sizlerin destek, öneri , övgü ve eleştirileri ile büyüttük. Bana ve şirketime olan güveniniz, desteğiniz ve sonsuz dostluğunuz için nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Yine de deneyeyim 🙂

Tüm hizmet sağlayıcılarım, Tur Assist ailesinin sokaklardaki 30.000 savaşçısı. Çok azınızla tanışabildim. Hepinizi tek tek tanıyıp alınlarınızdan öpmek isterdim. Size ve özverili ailelerinize çok teşekkürler sonsuz destekleriniz için. Ülkenin her kilometre taşında imzanız var. Yeni yaşamımda da, yollarda , yaşlı gözlerle Tur Assist araçlarına  el sallayan  yaşlı bir adam görürseniz şaşırmayın o ben olacağım.

Sevgili  operatörlerim… 16 senedir, milyonlarca mutlu insan yarattınız. Sesinizdeki heyecan hiç kaybolmasın. Bugüne kadar gece gündüz bayram yılbaşı büyük özveriyle sürdürdüğünüz dünyaya örnek çalışmanızı devam ettirin. Ben de her zamanki gibi “dünyanın en iyi operasyon ekibiyle çalıştım” övüncüyle, göğsümü gere gere dolaşayım. Gevşemek yok, her an gece vardiyasına baskın yapabilirim ona göre.

Cemal, Cristina, Levent, Kemal, Nilüfer, Taner, Yağmur, Yücel, Savaş, Aylin, Tolun, İsmet, Sinan, Esra, Ender, Sena, Sarp, Cansu, Gözde……… ve tek tek ismini sayamadığım ailedeki tüm can dostlarım, yoldaşlarım… 1996’dan beri Tur Assist bayrağını dünyanın zirvesine taşımamıza katkısı olan harika insanlar … Başardık. Bence dünyanın en iyi şirketlerinden birini yarattık. Daha da iyisi için her gün yeni başlamış gibi çalışmaya devam. Uzakta da olsam hep gurur duyacağım sizlerle yeni projelerinizin gerçekleşmesini  ve zaferlerinizi izlerken.

Ve Tur Assist’i Tur Assist  yapan müşterilerim, değerli meslektaşlarım, arkadaşlarım, üstadlarım , kardeşlerim… Bundan 16 sene önce sigorta sektöründe genel müdür yardımcılığı görevimden Tur Assist’e, masanın bir tarafından diğer tarafına geçerken çok zorlanacağımı sanıyordum. Hiç bir zaman karşılığını ödeyemeyeceğim  destekleriniz sayesinde öyle olmadı . Rüya gibi 16 yıl geçirdik hep beraber.
Bizler  hiç bir zaman sizleri “müşteri” gibi görmedik, sizler de bizi başka şirket gibi görmediniz. Büyük bir aile gibi çalıştık, çalışıyoruz…  El ele çabamız hep daha iyisi, daha güzeli için.
Artık bu pırıl pırıl şirket sizlere emanet. Şimdiye kadar hep hissettiğimiz desteğinizin, bize pusula olan eleştirilerinizin ve önerilerinizin, en önemlisi dostluğunuzun sonsuza dek sürmesini diliyorum.

Haziran sonunda  görevimi bırakacağım. Yorgunum… Liseden beri sürekli çalışıyorum …Bir süre dinleneceğim. . Bir kaç ay da olsa mola vermek , telefonu bile evde bırakıp zamanımı mümkün olduğunca   (o bana vakit ayırabildiği kadarıyla 🙂 kızımla geçirmek istiyorum. Sonrasında, yeni bir başlangıç için hazır olacağım…..

Hepinizi sevgi ve saygıyla kucaklıyor, bana kattığınız değerler ve dostluğunuz için  sonsuz teşekkür ediyorum…

A. Güven AYKAÇ

Mapfre Assistance
Deputy Regional Director
Southern Europe Middle East and Africa

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER