23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Hepiyi’nin ilk reklam filmi yayında

“%100 dijital, %100 hızlı, %100 güvenilir sigorta şirketi” sloganıyla yola çıkan Hepiyi Sigorta, ilk reklam filmini YouTube kanalı üzerinden yayınladı.

“%100 dijital, %100 hızlı, %100 güvenilir sigorta şirketi” sloganıyla yola çıkan Hepiyi Sigorta, ilk reklam filmini YouTube kanalı üzerinden yayınladı.

Herkesin biraz daha iyi hissetmeye ihtiyacı olduğu vurgulanan reklam filminde, müşterilerin kaskodan sağlığa tüm sigorta branşlarında tamamen dijital süreçlerle avantajlı teklifler alabileceği belirtilirken uzman danışmanlarla konuşma ve anında hasar ödeme özelliği, hızlı ikame araç servisi ve Türkiye’nin en iyi hastanelerinde teşhis tedavi imkânı ile Hepiyi Sigorta’nın müşterilerin daima yanında olduğuna dikkat çekildi.

Reklam filmi https://www.youtube.com/watch?v=LaI6PyAs0Tg adresinden izlenebilir:

Şirketin Genel Müdürü Şenol Ortaç yapacakları yenilikler ile ilgili bazı detayları Sigorta Ekranı izleyicileri ile paylaşmıştı:

“Türk sigorta müşterilerinin neler beklediğini biliyoruz. Dijitalde de Türkiye’de görüntülü görüşme sağlayan ilk şirketi olacağız. Hasar ödeme esnasında birçok yenilik getireceğiz. Asistans ile çalışmalar sürdürüyoruz. Hasar anında asistans farklı çözümler sunmaya çalışıyoruz. Sürprizlerimiz çok, bitmeyecek de. Bu işe başlarken yurtdışında çok değişik pazarlarda çok değişik şirketlerin neler yaptığına baktık. Doğru ve farklı yaptıklarını ve benzerlerini burada yapmaya çalışacağız. Türk sigorta sektöründe olmayan ilkleri yapacağız”

Canlı yayın tekrarını YouTube kanalımızda izleyebilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER