24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

HDI Sigorta’dan bir yeni Hızlı Destek İstasyonu daha

“Dün, Bugün, Yarın Birlikte Varız” mottosu ile düzenlediği toplantıların 12’ncisini 26 Şubat’ta Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğü’ne bağlı faaliyet gösteren 300’ü aşkın acentesinin katılımıyla Adana’da yer alan Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğü’nde gerçekleştiren HDI Sigorta, Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğü binası içerisinde hizmet vermeye başlayan Hızlı Destek İstasyonu’nun açılışı yapıldı.

HDI Sigorta, “Dün, Bugün, Yarın Birlikte Varız” mottosu ile 15 ilde gerçekleştirdiği buluşmalara devam ediyor. 12’nci toplantısında Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğü’ne bağlı faaliyet gösteren 300’ü aşkın acentesiyle Adana’da bir araya gelen şirket, toplantı sonrasında Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğü binası içerisinde hizmet vermeye başlayan Hızlı Destek İstasyonu’nun açılışı gerçekleştirildi. 

HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan ve HDI Sigorta Hasar ve Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Necmettin Gündoğdu ile birlikte HDI Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Bay’ın katılımıyla gerçekleştirilen açılışta Hızlı Destek İstasyonu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İşcan, “HDI Sigorta olarak Hızlı Destek İstasyonları ile müşterilerimize kaza anında ve sonrasında yürütülen tüm süreçlerde onarım garantisi vererek kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Hasar sonrası gerekli ihbarın yapılması ve hasar tespiti, hasar sonucu oluşan maddi yükün karşılanması ve araçlar üzerinde oluşan hasarların onarılması gibi birçok aşama sürücüler için oldukça sıkıntılı ve hasar anında eksiksiz yapılması gereken durumlar. Bu nedenle sigortacılıkta bu süreci kusursuz yönetmek ve müşterileri memnun etmek önem taşıyor. HDI Sigorta olarak istasyonlarımız sayesinde bu süreçlerde müşterilerimize kolaylıklar sunuyoruz” dedi.

Sigortalılara kesintisiz destek

Hızlı Destek İstasyonları aracılığı ile kaza anında ve sonrasında yürütülen tüm süreçlerde sigortalılarına kesintisiz destek sağlayan HDI Sigorta, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakalarında yer alan istasyonlarına ek olarak 2022 yılı içerisinde Antalya, Bursa, İzmir ve Ankara istasyonlarını faaliyete geçirdi. Şirket, Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak açılan istasyonu ile istasyon sayısını 7’ye çıkardı. 

“İstasyon sayımızı artırmaya devam edeceğiz”

İstasyonlarla ilgili açıklamada bulunan HDI Sigorta Hasar ve Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Necmettin Gündoğdu, “Adana’da yer alan HDI Sigorta Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğü’nde açtığımız istasyonumuzla birlikte ülke çapında 7 istasyona ulaşmış olduk. Yeni istasyonumuzla birlikte 57 şehirde, Hızlı Destek İstasyonlarına bağlı 56 adet, toplamda ise 181 Hızlı Destek Servisi eş zamanlı olarak müşterilerine kesintisiz hizmet sunacağız. Müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmak için istasyon sayımızı artırmaya devam edeceğiz. Ayrıca Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet verecek istasyonumuzda, HDI Sigorta olarak uzun yıllardır istasyon ve servislere özel olarak sunduğumuz ürünümüz HDS Kasko’yu da müşterilerimize sunacağız” diye konuştu. 

HDS Kasko kapsamında HDI Sigortalılar, araçlarının onarımını Hızlı Destek Servisleri’nde yaptırmak koşuluyla, vale hizmeti, orijinal yedek parça, 2 yıl garanti, hasar süresince sınırsız ikâme araç, ücretsiz checkup ve ilk hasarda hasarsızlık indiriminin korunması gibi pek çok avantajdan faydalanabiliyor.

HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan

Acentelerin talep ve istekleri dinlendi

2024’ün ilk ziyaretlerine; 6 Şubat depremlerinden en fazla etkilenen Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya illeri ile başlayan HDI Sigorta, HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan’ın öncülüğünde HDI Sigorta üst yönetim ekibinin katılımıyla Adana’da Güney Anadolu ve Doğu Bölge Müdürlüğü’nde acenteleriyle bir araya gelen şirket gerçekleşen toplantıda yine ‘birlikte varız’ mesajı verdi. 

Özel bir segmentasyon veya başarı kriteri olmaksızın tüm acentelerle bir araya gelinen buluşmada, HDI Sigorta üst yönetim ekibinin yaptığı sunumlarla 2023 değerlendirmeleri paylaşılırken 2024 hedefleri de aktarıldı. Toplantılarda sektörün bölgeler bazında gidişatını yerinde gözlemleme fırsatı yakalayan HDI Sigorta ekibi, Adana’da yol arkadaşlarının ihtiyaç ve beklentilerini gözeterek talep, istek ve geri bildirimleri de dinledi. Toplantının ardından 2023 yılı sonuçları baz alınarak bölge prim üretim ve bölge karlılık kategorilerinde başarılı acentelere plaketleri takdim edildi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER